Ford galaxy | Prishtinë | Makina | Vetura

BMW , 98
Audi , 78
Ford , 76
Opel , 57
Renault , 22
Peugeot , 21
Citroën , 18
Fiat , 16
Jeep , 15
Škoda , 9
Smart , 6
Toyota , 5
Seat , 4
Kia , 3
Hyundai , 3
Rover , 3
Volvo , 3
Porsche , 3
Nissan , 2
Chrysler , 2
Ssangyong , 2
MINI , 1
Suzuki , 1
Lincoln , 1
Honda , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Aixam , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford galaxy , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford galaxy Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:43 ,

CITROEN C3 1.4 B RKS VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:43 ,

OPEL ANTARA 2.0 DIZELL 4X4 RKS VITI 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:43 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:42 ,

VW CADDY TDI 2012 ME 5 ulese

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:42 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:41 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:41 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:41 ,

AUDI Q5 3.0TDI S-Line* Quattro

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:26 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI KLIM RKS 10 MUJ

3 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:25 ,

OPEL CORSA D 1.3CDTI EcoFlex 2011 FaceLift me dogan

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:34 ,

TOURAN 2.0 TDI, AUTOMATIK,VITI 2014,ULESE 7

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 06:34 ,

WOLSWAGEN POLO 1.4 BENZIN,RKS,KLIME,2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:34 ,

CITROEN C4 AUTOMATIK VITI 2007,RKS

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:33 ,

Kombi t2 1.7

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 06:33 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:32 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:07 ,

Rng—bejm punime fasada gled dyre dritare kompenzim

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:40 ,

Alfa Romeo

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:08 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011.

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:34 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:42 ,

MERCEDES E350 CDI AMG LINE FULL OPCIONE

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:41 ,

MERCEDES E350 CDI AMG LINE FULL OPCIONE

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:40 ,

Audi A8 3.0TDI Quattro

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:13 ,

smart fortwo 451 2007 1.0 benzin

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:57 ,

AUDI A5 1.8 TFSI FACELIFT CABRIO FULL OPCIONE

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:47 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:08 ,

AUDI Q5 3.0 QUATTRO AUTOMATIK 2010 RKS FULL EXTRA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:50 ,

Chevrolet 2.0cdti

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:50 ,

Ford Connect 1.8dizel (tdci)

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:00 ,

MERCEDES E 350 AMG LINE AUTOMATIK 7G FULL OPCIONE

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:42 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:13 ,

Mercedes c200

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Shk 22:44 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

79 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Shk 19:16 ,

Passat B7 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 18:12 ,

Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Shk 18:12 ,

Shitet Goma Rezerv 17qe Per Bmw Seri 5.. X3 X4 etj

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Shk 17:09 ,

Caddy maxi 1.6 TDI DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 17:08 ,

FORD SERVIS JASHANICA autopjes-servisim

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 14:01 ,

Shitet apo nderrohet alfa romeo 156 1.9 jtd rks lekur navi

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 13:17 ,

PJES PER FORD FIESTA 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Shk 13:17 ,

Bmw e36

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Shk 11:37 ,

GOMA 215/55/17 VITI 2017

160 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 11:36 ,

PJES PER JEEP LLAREDO-SHTOPA.FARA.PASQYRE.AMERTIZERA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 09:54 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 09:53 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 09:51 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Shk 09:51 ,

Super lire- Makine automatike per qirinj , Ndrroj me veture!

3 050 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford galaxy | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim