Jetta | Prishtinë | Makina | Vetura

Opel , 117
Audi , 40
Fiat , 11
Renault , 11
BMW , 10
Ford , 10
Peugeot , 5
Seat , 5
Citroën , 4
Honda , 2
Jeep , 2
Škoda , 2
Acura , 1
Aixam , 1
Alpina , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
Kia , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Tata , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jetta,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jetta Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:56 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:56 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

ford fiesta 2012

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:46 ,

citroen c1

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:56 ,

Veture e vogel me klime dhe pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:18 ,

Shitet opel vectra B 1.8

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 06:47 Shitorja ,

VW Jetta 2.0 Tdi DSG Viti 2016 Me Dogan Veq 12999€

Histora e veturës

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 22:45 ,

VW Jetta

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Korr 11:09 ,

VW jetta 1.6 td

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 21:34 ,

URGJENT; VW JETTA 2006 AUTOMATIK

Histora e veturës

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 08:36 ,

Passat 2 1.8 plin/benzin

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 16:52 ,

Jetta 2.0 TDI

Histora e veturës

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 21:01 ,

Fellne R14 me 4 shrafa

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Korr 13:17 ,

VolksWagen JETTA 2010 2.0tdi AUTOMATIK

Histora e veturës

72 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 11:47 ,

Shes VW Jetta Diesel viti 2012 Automatik DSG

Histora e veturës

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 22:07 ,

Jetta 2015 Automatik 2.0 me dogan

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 13:09 ,

Opel corsa

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 00:12 ,

Audi Q3 Quattro

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 10:41 ,

VW Jetta 2.0tdi dsg-automatik 2012 RKS

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 20:45 ,

Shes Jetta

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 15:17 ,

Shitet jetta 1.6 dizel

Histora e veturës

700 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 08:19 ,

VW Jetta 2.0TDI DSG 2012 RKS

Histora e veturës

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 20:45 ,

Shitet jetta me regjistrim 1.9

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:32 ,

2003

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 20:38 ,

Jetta

Histora e veturës

8 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Maj 20:06 ,

Volkswagen Jetta

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Maj 11:41 ,

Shitet Jetta 2.0

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Maj 23:02 ,

U Shit FLM ��

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 17:06 ,

Uuu Shittt VW JETTA 1.6 TURBO DIZEL RKS - 88

Histora e veturës

590 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 13:55 ,

Passat 2

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 08:38 ,

VW JETTA

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 08:28 ,

Shes Jetta

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 11:48 ,

Shitet Jetta 1.6 dizell

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:38 ,

Passat 2 RKS deri 29/05/2021

Histora e veturës

890 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 18:40 ,

Vw Jetta 2.0 TDI i sapo ardhur nga Canada ne gjendje perfekt

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 16:00 ,

VW JETTA 2.0TDI 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 20:14 ,

Shes JETTA 2.0 TDI automatik DSG

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 18:20 ,

SHES Jetta TURBO DIZELL

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 10:17 ,

Shiten Urgjent fellnet me Goma

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Pri 08:24 ,

Shitet Jetta 1.6 diesel

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 17:51 ,

Jetta Hybrid 2013 me doganë në shitje

Histora e veturës

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 17:50 ,

Jetta 2013 2.0 diesel me doganë në shitje

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 16:57 ,

Shitet Jetta 2.0 TDI 150 PS

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 16:25 ,

Shitet Jetta 2.0 TDI 150 PS

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 11:06 ,

Shitet Jetta 2.0 TDI 150 PS

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 10:46 ,

Shitet Jetta 2.0 TDI 150 PS

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 11:53 ,

Shitet Jetta 2.0 TDI 150 PS

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 11:40 ,

Shitet Jetta 2.0 TDI 150 PS

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jetta | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • jetta në kategorinë Vetura | Audi | A3
  • Jetta në kategorinë Vetura | Dodge
  • jetta në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Jetta
  • Jetta në kategorinë Vetura | BMW
  • jetta në kategorinë Vetura | Audi | 80
  • jetta në kategorinë Vetura | Lotus
  • Jetta në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • jetta në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C-Class
  • Jetta në kategorinë Vetura | Mitsubishi | Pajero
  • Jetta në kategorinë Vetura | Ford | Focus

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione