Korsa | Prishtinë | Makina | Vetura

Opel , 81
Audi , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Korsa , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Korsa Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Mar 18:02 ,

Opel Corsa 1.3 Cdti me dogan

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 12:14 ,

opel corsa 1.2 benzin 96

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 09:31 ,

Shitet opell korsa

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 19:37 ,

Shitet opell korsa

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 20:28 ,

Corsa 1.0 benzin

15 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 08:52 ,

Opel

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 19:08 ,

Opel corsa 1.4

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 17:45 ,

u shittt OPEL KORSA 1.2 euro4

910 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 13:44 ,

shes smart

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 11:59 ,

Blej Vetura Pa Dogan

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Gush 23:54 ,

OPEL KORSA C 1.7 DIZELL qmimi fiks:1150 euro

1 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 18:10 ,

OPEL KORSA -02 1.7dti qmimi fiks:1170 euro

1 170 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 08:45 ,

OPEL KORSA -01 1.7 DTI qmimi fiks:1240 euro

1 240 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 18:11 ,

Shitet opeli viti 2006 1.2 benzin

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 16:00 ,

opel corsa b

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Jan 13:12 ,

Korsa

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 23:40 ,

Shitet korsa dizel 1.7 viti 2005

3 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 21:03 ,

Shitet opel korsa 1.4 benzin sport

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 22:00 ,

Blej vetura me Regjistrim

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
14 Tet 18:44 ,

opel korsa 1.0 eco tek vp 1998 tabela rks i skadua

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 11:05 ,

Opel Corsa benzin

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 15:29 ,

Ushit

780 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 11:44 ,

Opel corsa 83 mi me liber servisit viti 2012

6 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Gush 21:22 ,

Opell korsa 1.2 benzin regjistrim deri 24 06 2020

1 380 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 12:33 ,

Opel Corsa B 2000

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 14:28 ,

Opel corsa 1.0 benzin me klim pa doga

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Korr 10:58 ,

Urgjent Opel Corsa GSI Boj ndrrim

430 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Qer 17:15 ,

Opell Corsa Gsi 550ero.

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Maj 13:11 ,

shitet korsa Gsi tip top.-580e

580 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Maj 11:34 ,

Jeta

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 17:29 ,

shitet opell corsa GSI 600 ero.

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Maj 13:20 ,

Opel Corsa

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 08:46 ,

SHITET KORSA RKS BENZIN 1.2 VITI

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 14:36 ,

I shitur flmmm

1 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 10:38 ,

U shit flm

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Jan 00:30 ,

SHES POMPEN E BENZINES DHE BOBINEN PER OPEL KORSA

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 18:58 ,

BLEJ RENO PEZHO CITROEN FIAT KORSA

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Nën 08:44 ,

Shes pikapin Citroën Nemo 1.4hdi 2012

4 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Nën 22:35 ,

Shes veturen opel korsa

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 17:49 ,

Opel korsa

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 21:53 ,

U Shit ● FLM ●

5 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 21:04 ,

Opel korsa

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 15:21 ,

Opel corsa 1.3 tdci viti 2004

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 14:29 ,

Shes opel korsa

450 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 23:16 ,

opell kors

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Maj 21:06 ,

opel corsa

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Maj 08:14 ,

blendi

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 14:49 ,

shes opell koresen 1.4 beniz

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 21:15 ,

Opel Corsa dizel

1 450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 15:38 ,

U shit flm merr jep

1 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Korsa | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione