Mercedes | Prishtinë | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 7044
VW Volkswagen , 1173
Opel , 330
Audi , 309
BMW , 237
Peugeot , 91
Renault , 68
Ford , 55
Fiat , 52
Citroën , 44
Seat , 43
Škoda , 28
Jeep , 25
Volvo , 16
Toyota , 15
Land Rover , 14
Smart , 14
Alfa Romeo , 13
Ssangyong , 11
Hyundai , 8
Chrysler , 7
Kia , 7
Porsche , 7
Mazda , 6
Nissan , 6
Acura , 6
Suzuki , 5
Rover , 5
Honda , 4
Lancia , 4
Isuzu , 3
MINI , 3
Daewoo , 3
Aixam , 3
Chevrolet , 3
Jaguar , 2
Infiniti , 2
Corvette , 2
Lada , 1
Dacia , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Yugo , 1
MG , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes ,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 20:26
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 20:15 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 20:14 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:13 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:13 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:10 ,

MERCEDES A160 CDI 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 ,

MERCEDES ML 350 BENZIN PLIN FACELIFT 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:05 ,

MERCEDES A170 CDI AVANTGARDE 2001

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN KLIMATRONIK RKS 2005.

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 ,

Mercedes ML270 CDI Automatik 4x4 Final Edition tabela RKS

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 ,

Mercedes Benz C220 2013����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 ,

Mercedes A180 CDI Automatik Elegance RKS 1Vitë Model 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 ,

Mercedes Benz C250 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 ,

Shitet Mercedes A class - Automatik

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 ,

Mercedes Benz C220 AMG 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 20:01 ,

Mercedes Benz GLC 250d 4Matic 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:00 ,

Mercedes 190 dizel,viti 1988 regjistrim deri ne Korrik 2021

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:46 ,

Mercedes-Benz E300 71.000 Km Pa dogane

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:41 ,

Shes Mercedes 320 S Classe - FULL

9 650 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:31 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:31 ,

Bejm blerjen e Veturav AnnnGlezeee 044-647-279

44 647 279 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:31 ,

MercedesBenz B200 2013����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:13 ,

CITROEN C5 HDI - AUTOMATK - RKS- VITI 2010 -

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:12 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:11 ,

Mercedes

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:06 ,

Mercedes Vito 2.2 Cdi �������� 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:05 ,

Mercedes Vito 2.2 110 Cdi �������� 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:03 ,

Mercedes Vito 2.2 Cdi Klim �������� 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:03 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI KLIM RKS 8 MUJ

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:53 Shitorja ,

Mercedes c250 cdi automatik elegance viti 2011 rks 11 muj

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:52 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI START STOP DISTRONIK KAMER RKS -2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:50 ,

BMW 116d 2.0 diesel RKS viti 07.2010

6 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 ,

Iveco Daily 50C13 5.30M gjatsia me hebebin dupllak 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:46 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:46 ,

Mercedes Atego 917 SHLEP ME DOGAN 98

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:32 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:29 Shitorja ,

Mercedes Aclas automatik

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:25 Shitorja ,

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK 2014 / ME DOGAN

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:25 Shitorja ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI AUTOMATIK 2016 / ME DOGAN

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:25 Shitorja ,

BMW 218D AUTOMATIK 2014 ME DOGAN

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:20 Shitorja ,

MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:19 Shitorja ,

MERCEDES A170 CDI AUTOMATIK LONG VERSION

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione