Opel zafira | Prishtinë | Makina | Vetura

Opel , 848
BMW , 105
Audi , 82
Renault , 25
Peugeot , 21
Ford , 21
Citroën , 16
Fiat , 15
Jeep , 14
Škoda , 12
Volvo , 7
Toyota , 6
Smart , 6
Seat , 4
Kia , 4
Hyundai , 4
Nissan , 2
Chrysler , 2
Ssangyong , 2
Porsche , 2
MINI , 1
Rover , 1
Lincoln , 1
Honda , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Aixam , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel zafira,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel zafira Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:06 ,

BMW 530D GT - VITI 2010 - AUTOMATIK 8G - RKS -

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI -- 7 ULSE -- AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:03 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2013 Pa Dogan

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:03 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI -- 7 ulse SHUM E RUJTNE

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 Shitorja ,

Opel Zafira 2.0 Dti Viti 2004 7 Ulse Rks

Histora e veturës

2 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 ,

OPEL ZAFIRA RKS 10/03/2022

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:39 ,

Golf 5 1.9 TDI 77 KW RKS 8 Muaj

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

Audi A4 2.0 TDI 2008 I Doganuar

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik Avantgarde

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 ,

VW Golf 7 1.6 TDI Distronic Full Extra I Doganuar

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:38 ,

Audi A4 2.0 TDI 6 Shpejtsi S-Line I Doganuar

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik/Tiptronik I Doganuar

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 ,

BMW 120 Disel Automatik Facelift I Doganuar 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:36 ,

Mercedes Benz A180 CDI Automatik i Sapo Doganuar 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 ,

Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

Histora e veturës

175 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:31 ,

Shiten Fellnet 16 Inch per FORD

Histora e veturës

255 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:25 ,

SHITEN GOMAT ME BANDASHA 31X10.5R15 ME 6 VRIMA

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:16 ,

Opel Zafira 2.2 Diesel 2002

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:16 ,

Audi Q 5 TDI 3.0 Automatik viti 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:16 ,

SMART 600 KUBIK,VITI 2000,RKS 9 MUAJ

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:16 ,

OPEL CORSA1.4 BENZIN ,RKS 9 MUAJ,VITI 2001

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:16 ,

Shitet VW Polo 6R Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 ,

BMW 530D 258 Ps M Paket

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:16 ,

FIAT 500 1.3 BENZIN RKS VITI 2009

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:06 ,

SHKODA 1.9 DIZELL,RKS 7 MUAJ,VITI 2000

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:06 ,

GOLF 7+,BLUE MOTION,VITI 2016,RKS 1 VIT

Histora e veturës

12 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 ,

BMW 530 D M Paket 258 Ps 2011

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:49 ,

Opel insignia automatik

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:47 ,

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 150PS COSMO RKS VITI 2005

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

Mercedes G-class G 300 TD

Histora e veturës

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:33 ,

Shitet Opel Zafira 2.0cdti -Automatik

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI KLIM RKS

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI I KUQE KLIM RKS

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:15 Shitorja ,

Opel Zafira automatik

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 ,

CHEVROLET CRUZE 1.8 BENZIN RKS NI VITE

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:49 ,

OPEL ZAFIRA 1.8 B AUTOMATIK 7 ULSE RKS

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 ,

Opel Zafira C 2.0 CDTI-2016v

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel zafira | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione