Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat B6 | Prishtinë | Makina | Vetura

BMW , 4
Opel , 3
Audi , 2
Citroën , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat B6,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat B6 Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:45 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 - VITI 2004 - 1.6 FSI - KLIM - REGJISTRIM 8 MUJ

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:28 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 - STRONIC - VITI 2012 - 1.6 DIZELL TDI - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:28 Vetura , Prishtinë

CITROEN C3 - 1.4 DIZELL HDI - AUTOMATIK F1 VITI 2015 - RKS -

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:27 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 - 3.0 DIZELL TDI QUATTRO - AUTOMATIK - SLINE - RKS -

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:26 Vetura , Prishtinë

BMW 520D F10 - AUTOMATIK 8M F1 - VITI 2011 - 2.0 DIZELL -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:26 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA - 1.3 DIZELL CDTI - VITI 2008 - ECOFLEX - KLIM -

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 10:00 Vetura , Prishtinë

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 17:48 Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI - DSG 4MOTION - 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 21:16 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet passat b7 1.6 tdi comfortline 2012

9 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 19:52 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj pasat b7 2012 1.6 tdi blumotion comfrtline

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 17:08 Vetura , Prishtinë

Passat 3c/B6 2.0 DSG Automatik 2010

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 21:06 Vetura , Prishtinë

Shes Golf 3 1.9tdi me Rks

12 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 03:23 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT - AUTOMATIK DSG - 2.0 TDI - VITI 2007 - RKS -

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 15:52 Vetura , Prishtinë

U shit

7 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 00:45 Vetura , Prishtinë

Volkswagen Passat b6 2l tdi 140ps dsg 6 clim régul

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 13:02 Vetura , Prishtinë

Passat 3c 2.0 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Korr 16:32 Vetura , Prishtinë

Passat B6 3C 2.0 170Ps/Full Extra/nga CH

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Korr 09:37 Vetura , Prishtinë

Passat B6 3C 2.0/DSG/170PS/FULL EXTRA CH

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 12:23 Vetura , Prishtinë

VW Passat 3C B6 2010

7 770 EUR

01 Korr 17:07 Vetura , Prishtinë

Passat karavan b6

5 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 20:52 Vetura , Prishtinë

VW Passat 3C

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 08:03 Vetura , Prishtinë

Passat 1.9 Bluemotion 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 20:47 Vetura , Prishtinë

Passat b6 4motion

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 17:08 Vetura , Prishtinë

SHES DHE NDRROJ VETUREN PASSAT 3C 2.0 TDI 140 PS.

6 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 22:53 Vetura , Prishtinë

Passat B6

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 10:49 Vetura , Prishtinë

Shitet Passat B6 automatik DSG

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 15:01 Vetura , Prishtinë

Passat B6 '06 2.0 TDI HIGHLINE (CARRAT)

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 18:46 Vetura , Prishtinë

Shes passat B6 esht full extea

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 19:12 Vetura , Prishtinë

Bmw 2.5 Diesel

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 08:50 Vetura , Prishtinë

U shit flm merrjep passat c3 2.0 tdi

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat B6 | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione