Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pezho | Prishtinë | Makina | Vetura

Peugeot , 598
Opel , 69
Audi , 47
BMW , 36
Renault , 19
Ford , 18
Fiat , 14
Citroën , 12
Seat , 10
Škoda , 8
Jeep , 4
Chrysler , 3
Kia , 3
Volvo , 3
Mazda , 2
Smart , 2
Toyota , 2
Acura , 1
Dacia , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
MINI , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pezho,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pezho Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:35 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 RKS 4 muj

3 600 EUR

Dje 21:28 Vetura , Prishtinë

CADDY 1.9 TDI 2008 rks 4 muj

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:23 Vetura , Prishtinë

Pezho 308 1.6HDI viti 2013 nga Zvicrra

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:13 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI viti 2005 me klim ��

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:56 Vetura , Prishtinë

PEUGOT 207 HDI 1.6

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:56 Vetura , Prishtinë

Opel combo 1.7 DTI 2003 ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:49 Vetura , Prishtinë

Pezho 207 Rks 2006 Hdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 09:56 Vetura , Prishtinë

Shitet pezho 206 rks 1 vjet

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 02:59 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 d 2.0 dizel rks 1 vit

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 22:24 Vetura , Prishtinë

BMW 520D Luxury Line 2014

17 Mar 21:17 Vetura , Prishtinë

Pezho 207

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 19:00 Vetura , Prishtinë

Peugeot 2008 Allure

27 500 EUR

17 Mar 08:08 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 me klim rks

3 700 EUR

17 Mar 00:41 Vetura , Prishtinë

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 22:18 Vetura , Prishtinë

Shitet pezho 406

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 21:26 Vetura , Prishtinë

URGJENT caddy tdi 2008 rks

3 699 EUR

16 Mar 11:30 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 HDI / VITI 2011/ RKS

6 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 11:27 Vetura , Prishtinë

OPEL ZAFIRA 2.0 Dizel / ME KLIM

2 450 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 08:00 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 RKS

3 700 EUR

12 Mar 08:58 Vetura , Prishtinë

Pasat 2.0 DSG

10 999 EUR

06 Mar 21:43 Vetura , Prishtinë

Peugeot 308 1.6 Blu Hdi

990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 10:53 Vetura , Prishtinë

Keddi

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 18:55 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 SDI viti 2003 ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 11:57 Vetura , Prishtinë

PASSAT B2

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 10:58 Vetura , Prishtinë

Shitet Pezho / PA DOGAN

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 16:13 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 3.0 TDI 3 x S Line 272ps Matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 18:02 Vetura , Prishtinë

Pezho 206

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 19:22 Vetura , Prishtinë

Bora 1.9 tdi rks 1 vit

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 15:12 Vetura , Prishtinë

pezho 308 1.6 hdi 2008

4 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Shk 18:56 Vetura , Prishtinë

Passat 2.0 tdi a dogan 2005

1 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 09:41 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 Sdi viti 2003 ��

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 01:11 Vetura , Prishtinë

Audi a6 3.0 tdi quattro pa dogan

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 01:06 Vetura , Prishtinë

Passat 1.9 tdi pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 03:08 Vetura , Prishtinë

Jetta 1.6 dizel rks skaduar

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Shk 19:37 Vetura , Prishtinë

Pezho 207 hdi blumotion Panoram

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 02:09 Vetura , Prishtinë

peugeot 3008 Pezho

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 11:23 Vetura , Prishtinë

Blej Vetura 049898744

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Jan 06:36 Vetura , Prishtinë

Pezho 206

1 850 EUR

26 Jan 12:43 Vetura , Prishtinë

Ford tranzit pikap 1.8 dizel tdci 2007 ��

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 12:43 Vetura , Prishtinë

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004����

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 15:03 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI me klim ��

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 22:37 Vetura , Prishtinë

Pezho 206 1.9 Disel Rks 1 vit

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 12:22 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 tdi 2007 klima��

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 14:12 Vetura , Prishtinë

Makine per Tornado Chips

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Jan 15:53 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 SDI viti 2002 ��

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 15:24 Vetura , Prishtinë

Vw Caddy 1.9 TDI 2003 klima��

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 19:51 Vetura , Prishtinë

Golf 3 1.9 tdi me klim pa dogan

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pezho | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione