Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes golf v | Prishtinë | Makina | Vetura

Opel , 3
Audi , 3
Škoda , 2
Citroën , 2
BMW , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Fiat , 1
Peugeot , 1
Ford , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shes golf v,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shes golf v Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:51 Vetura , Prishtinë

Golf 6 tdi 77 kw, Pa Dogan, 2013 v.p

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 12:20 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

27 Gush 16:21 Vetura , Prishtinë

Citroen c3 picasso

9 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 14:38 Vetura , Prishtinë

Caddy 2.0 SDI

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 11:28 Vetura , Prishtinë

SHES GOLF VI 2.0 DIZEL TDI MARSHI AUTOMATIK V.p 12/2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 08:30 Vetura , Prishtinë

GOLF 4

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 08:18 Vetura , Prishtinë

Shes-Ndërroj Ford 2.0 TDci

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 14:35 Vetura , Prishtinë

Shes golf 4 1.4 16 v

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 16:49 Vetura , Prishtinë

VW Golf 4 v.2004 pacifik

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 13:25 Vetura , Prishtinë

Golf 4 pacifik v.p 2004

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 08:36 Vetura , Prishtinë

Shes GOLF V Plus

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Shk 20:35 Vetura , Prishtinë

Shes Opel Zafira 2006 1.9 1 vit regjistrim

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 10:04 Vetura , Prishtinë

Golf v automatik 1.9 tdi

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 16:45 Vetura , Prishtinë

VW Golf V

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 13:25 Vetura , Prishtinë

VW Golf V 2005

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 21:49 Vetura , Prishtinë

N^shitje. Zafira 1.9 2006 Ose. Ndrroj

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 03:02 Vetura , Prishtinë

Golf Automatik Dsg

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 13:41 Vetura , Prishtinë

Shes Golf V

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 23:57 Vetura , Prishtinë

U shit 3950 malli i mir

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 23:49 Vetura , Prishtinë

Shes Opel Zafira Pronari I Dyt (KS)

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 23:48 Vetura , Prishtinë

Skod octavia

5 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 14:37 Vetura , Prishtinë

Shes Golf 7 FaceLift 2017 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Nën 22:00 Vetura , Prishtinë

Shes Skoda octavia 2012 ose ndrroj

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 18:43 Vetura , Prishtinë

Golf V Automatik

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 10:41 Vetura , Prishtinë

Shes Golf V 2.0

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 12:31 Vetura , Prishtinë

Golf V Automatik

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Tet 10:45 Vetura , Prishtinë

Golf V 2.0 Viti 2004

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 20:08 Vetura , Prishtinë

Reno megane kabriolet

1 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 12:21 Vetura , Prishtinë

Shes golf v kombi

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 18:10 Vetura , Prishtinë

Shes Golf 4 1.8 T, 20 V , Benxin 150 PS

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 10:14 Vetura , Prishtinë

Kia sportage,4x4,diz 2.0,automat,2005,Shes/ndrroj

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 17:39 Vetura , Prishtinë

shitet golf 4 1.9 tdi

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Korr 17:07 Vetura , Prishtinë

VW Golf 5 1.9

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 17:14 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 3 Disel.1.9 TDI.RKS..v.p 93

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 15:51 Vetura , Prishtinë

Shes Golf V (pesë) 2.0 TDI

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 21:07 Vetura , Prishtinë

Audi A8 4.0 TDI v.p 2004 rks 3 muj baj ndrrim

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 16:20 Vetura , Prishtinë

Shitet golf V

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Jan 15:26 Vetura , Prishtinë

VW GOLF V 1.9 tdi 2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 12:50 Vetura , Prishtinë

Golf 5+

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Dhj 19:45 Vetura , Prishtinë

Golf V 2.0

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 17:18 Vetura , Prishtinë

Shes golf 5 1.9 D viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 23:05 Vetura , Prishtinë

Golf V 1.9

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 08:44 Vetura , Prishtinë

Shes pikapin Citroën Nemo 1.4hdi 2012

4 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Nën 19:32 Vetura , Prishtinë

Shes

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 15:54 Vetura , Prishtinë

Shes

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 20:20 Vetura , Prishtinë

Shes ndroj AUDI A8

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shes golf v | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione