T4 | Prishtinë | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1254
Opel , 123
Audi , 114
BMW , 112
Peugeot , 47
Ford , 41
Renault , 27
Fiat , 23
Citroën , 23
Seat , 17
Jeep , 16
Škoda , 14
Volvo , 11
Toyota , 9
Smart , 6
Hyundai , 5
MINI , 3
Nissan , 2
Kia , 2
Acura , 2
Ssangyong , 2
Rover , 2
Honda , 2
Aixam , 2
Lancia , 2
Chevrolet , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Chrysler , 1
TVR , 1
Suzuki , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
MG , 1
Daihatsu , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T4,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T4 Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 08:44 ,

Ford Transit 2011 - 2.2D - 125,000km

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:38 ,

Shitet apo nderrohet vw golf 3 1.9sdi 20 vite ni pronar

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:02 ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 5 DYER RKS 2005

Histora e veturës

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:02 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:04 ,

Kombi t4 2.5 tdi 5 ulse

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:35 ,

CADDY 1.9 TDI 2006

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 ,

CADDY 2.0 SDI 2005 RKS

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 ,

CADDY 2.0 SDI 2006

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:58 ,

Audi A3 2.0 TDI 2014

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:50 ,

Caddy 1.9 SDI ��

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:37 ,

CADDY 2.0 SDI 2006

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:57 ,

Ford Transit 1.8TDCI

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:47 ,

Olsi

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:46 ,

Sallon olsi

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:46 ,

Olsi

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:45 ,

Sallon olsi

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:45 ,

Olsi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:44 ,

Vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012 I Doganuar

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:49 ,

Shes VW Polo 1.6 TDI

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:48 ,

Shes Polo 1.6 TDI

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:41 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

555 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 12:38 ,

VW T5 2.0TDI me Klime i ardhur nga CH viti 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:37 ,

VW T5 2.0TDI me Klime i posa ardhur viti 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T4 | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • T4 në kategorinë Makina
  • T4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • T4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • t4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat
  • T4 në kategorinë Vetura | Peugeot | 206
  • T4 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML-Class
  • t4 në kategorinë Vetura | Zastava
  • t4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4
  • t4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5 të tjera | T5
  • T4 në kategorinë Të tjera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione