T5 | Prishtinë | Makina | Vetura

Opel , 52
Audi , 20
Peugeot , 13
BMW , 11
Seat , 9
Ford , 8
Fiat , 7
Citroën , 4
Renault , 4
Škoda , 2
Hyundai , 1
Isuzu , 1
MINI , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T5,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T5 Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:32 ,

MERCEDES

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 ,

MERCEDES S 320CDI 4MATIC PRESIDENCIAL RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 ,

U SHITT ��☎️049-828-912

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:31 ,

T5 2006 me Dogan+TVSH me klim 2.5

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:12 ,

Vw crafter 2.5 tdi targa te huaja dupllo goma 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:11 ,

Vw crafter 2.5 tdi targa te huaja pa doga 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:11 ,

Shitet iveco 2.3hpi targa te huaja me dogan me ramp

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:10 ,

Shitet t6 2.0 tdi targa te huaja 140 ps viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:10 ,

Shitet vw t5 1.9 tdi targa te huaja pa dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:08 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI PER TRANSPORT XHAMAV ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:08 ,

Mercedes Atego 917 SHLEP ME DOGAN 98

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:08 ,

Iveco Daily 50C13 5.30M gjatsia me hebebin dupllak 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:07 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:07 ,

MERCEDES C 2.2 DIESEL FACELIFT RKS - 2014

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 ,

MERCEDES S320 4MATIC RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi i posa ardhur viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:01 ,

Mercedes Sprinter 313CDI me Klime viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 ,

VW T5 2.0TDI 140Ps Maksi i posa ardhur viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 ,

VW Caddy 2.0TDI me Klime model i ri 12/2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 ,

Mercedes Sprinter 311CDI Maksi i posa ardhur viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:59 ,

Mercedes Sprinter 311CDI me Klime 8+1Ulse viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 ,

VW Caddy 2.0SDI me Klime RKS viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:58 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi i posa ardhur viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:32 ,

Fiat Ducato 2.3 Jtd �������� 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 ,

Mercedes Vito 2.2 Cdi Klim �������� 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:21 ,

Mercedes Vito 2.2 111 Cdi Maxi �������� 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:20 ,

Mercedes Vito 2.2 110 Cdi �������� 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:50 ,

������VW Caddy 1.9SDI������

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:50 ,

Kuk per pikap Opel Combo

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:49 ,

❄❄2 Goma 14 Hankook❄❄

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:48 ,

2 Goma 14 Tigar

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:10 ,

VW T5 2.5

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Automatik 2012

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:47 ,

Vw Transporter T5

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:53 ,

transporter t5 dubl kabin

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:08 ,

Shitet sprinter 413 cdi targa te huaja frigo dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:56 ,

KOMBI T5 M 1.9 TDI ISAPOARDHUR GJERMANI

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:42 ,

KOMBI T5 1.9 TDI ME KLIM DOGAN MAKSI ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:39 ,

KOMBI T5 V 2006 ME DOGAN 1.9 TDI D KABIN

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 10:53 ,

Olsi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 10:53 ,

Sallon olsi

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 10:52 ,

Olsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 10:52 ,

Olsi

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 10:50 ,

Olsi shes kedi

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 10:49 ,

Sallon olsi

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 23:22 ,

WV TRANSPORTER T5 1.9TDI ME DOGAN HOMOLOGIM 100.000KM - 08

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Maj 17:51 ,

t5 dubel cabin

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T5 | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

T5 T5 T5 t5 t5 T5 T5 T5 t5 T5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione