Vw sharän dizel 4'4 | Prishtinë | Makina | Vetura

Audi , 5
Opel , 5
Renault , 4
BMW , 2
Peugeot , 2
Porsche , 2
Chevrolet , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Rover , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw sharän dizel 4'4 , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw sharän dizel 4'4 Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:41 ,

Chevrolet 2.0cdti

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:48 ,

OPEL COMBO 1.3 DIZEL / VITI 2011/ ME DOGAN

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:47 ,

OPEL COMBO 1.3 Dizel / VITI 2011/ ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Shk 20:52 ,

Honda Civic

7 390 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Dhj 13:49 ,

Mercedes Benz C200 CDI

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 11:03 ,

VW Golf 4 Dizel 1.9

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 07:01 ,

BMW X3 xDrive

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 09:38 ,

VW phaeton 3.0 dizel 2009 veqdogan nga zvicra

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 13:04 ,

Bmw x6 dizel 2011 full extra

20 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 15:31 ,

PASAT CC 2.0 FULL EXTRA

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 11:37 ,

Porsche Cayenne 2013 dizel 3.0 pa dogan u shittttt

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Jan 10:19 ,

Shes passat cc 2009 2.0 dsg ponoram u shittt

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 15:56 ,

Audi Q7 dizel Full S line u shitttt

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 23:57 ,

U shit 3950 malli i mir

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 23:49 ,

Shes Opel Zafira Pronari I Dyt (KS)

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 11:54 ,

Shes land rover 2.0d 4x4automatik 2004 u shitttt

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 11:04 ,

Audi A6 2014 3.0 dizel full sline pa dogan u shitt

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 23:48 ,

Skod octavia

5 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 10:31 ,

Shes caddy maxi 2012 2.0 dizel pa dogan u shittt

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 18:08 ,

Touareg 2013 rline ponoram veq me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 19:43 ,

Shes caddy 2012 2.0 dizel pa dogan

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 20:15 ,

Shes caddy 2012 2.0 dizel pa dogan

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 14:24 ,

Audi q5 3.0 dizel veq me dogan 2014 ushitt

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 17:48 ,

Kombi me 9 ulse 1.9dizel 2005 1 vit regjistrim

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 10:31 ,

Audi Q5 3.0 full sline 2014 me dogan u shitt

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 18:29 ,

shes kombi me 9 ulse 1.9 dizel 2005

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 18:29 ,

shes porsche 3.0 dizel 2013 pa dogan

25 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Pri 20:39 ,

shes tiguan dsg 4motion 2011

13 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 20:07 ,

peugeot

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 18:16 ,

SHITET PASSAT 1.9 TDI I THEJSHT VITI 2005

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 18:47 ,

Audi A4 Dizel 2.0 Viti 2005

6 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 18:52 ,

Opel Combo dizel 1.7 2002

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 12:25 ,

Opel Combo c

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 12:22 ,

Shes Ford Transit Connect(pikap) 1.8D 2006

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 16:52 ,

Shes VW Golf 7 me dogan

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Dhj 20:11 ,

Tauran 1.9 D viti 2004 Me Dogan imp Zvicrra

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 11:15 ,

Shitet / Ndrohet

10 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Tet 07:41 ,

ROVER 200 DIZEL 2.0

3 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 00:11 ,

Golf 5 Dizel 1.9 Rks

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 09:25 ,

Pezho 406 automatik 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 15:04 ,

VW Multivan Biznis Kllas

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Jan 19:00 ,

Hyundai 1.5d motorr japan

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 15:29 ,

Fiat Punto 1.9 dizel ne shitje.

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:53 ,

Shes Golf 6 2.0 TDI

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 14:03 ,

VW Sharan 1.9 Dizel 2002

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw sharän dizel 4'4 | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim