opell | Prishtinë | Makina | Vetura

Opel , 850
Peugeot , 6
Audi , 4
BMW , 3
Citroën , 2
Renault , 2
Volvo , 2
Acura , 1
Aixam , 1
Fiat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opell ,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opell Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:10 ,

Opell astra 1.7 dizell viti 2011

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:53 ,

OPELL COMBO 1.7

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:15 ,

Shes Pikapin Opel Astra 1.7 Motorr Japan

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:17 ,

OPELL ASTRA 1.7

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:25 ,

OPELL ASTRA 1.7 RKS 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:49 ,

Opell astra 2011 viti 2.0 dizell

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Korr 17:09 ,

Shitet opell corsa

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 15:32 ,

SHITET GOLF 7

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 09:14 ,

OPELL COMBO 1.7 DIZELL KLIM 2003 VITI ISAPOARDHUR

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 01:48 ,

opell vekter

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Korr 20:03 ,

opell zafira 2.0 dti

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Korr 17:16 ,

opel zafira 2.0 dti

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Korr 10:55 ,

opel zafira

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 09:18 ,

Opel Corsa 1.3 dizell

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 07:23 ,

OPELL ASTRA 1.7 RKS 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 18:14 ,

Shiten Fellne pa goma 17 opell

Histora e veturës

220 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 16:01 ,

Shes Opel Kadet 1.7 dizel

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Korr 16:11 ,

Shes veturen Astra G 2.0 2003

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 22:21 ,

shes opell veketer

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 16:55 ,

OPELL ZAFIRA automatik 1.8 qmimi fiks:840 euro

Histora e veturës

840 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 15:13 ,

Ushit flm��

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 16:23 ,

Opell Astra 1.7 Dizell regjistrim 10 muj me klim

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 22:18 ,

Opell Vektra C

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 18:58 ,

Shitet Opell Corsa D

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 09:53 ,

Opell Astra 1.7 Dizell Motorr Japan Rks

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:13 ,

OPELL MOKKA

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Qer 19:30 ,

Opell Astra 2.0 Dizell viti 2000 me klim regjistrim 8 muj

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 13:39 ,

SHITET OPELL ASTRA H 1.9 CDTI VITI 2009

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 11:30 ,

OPELL CORSA C 1.2 B VITI 2005 RKS 1 VITE KLIME "TWINSPORTE"

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 23:08 ,

Opel zafira 1.7cdti viti 2010

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 23:06 ,

Opell Zafira 1.7 Cdti eko flex viti ne fund 2010 rks

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 22:45 ,

Opel zafira 1.7cdti Eko Flex 2010

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 22:41 ,

Opel zafira 1.7cdti Eko Flex 2010

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 20:47 ,

shitet opell omega

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 19:44 ,

Olsi u shit

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Maj 11:24 ,

Opell vecter GTS

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 20:02 ,

opell signum 2.0 disel

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Maj 16:17 ,

Kuke per opell astra 2008

Histora e veturës

55 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 15:48 ,

I REZERVUAR..ASTRA OPC

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 22:41 ,

Opell corsa 1.4

Histora e veturës

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 09:15 ,

Shes opell zafira 2.0 dizel 10 muj rks

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Maj 10:59 ,

Opell zafira

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 08:57 ,

Opell Insignia CDTI

Histora e veturës

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 21:33 ,

Opell Insignia CDTI

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 20:02 ,

Shitet pikat Opel Combo 1.7 DTI dizell

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Pri 13:55 ,

Ushittt ��

Histora e veturës

22 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opell | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione