Prishtinë | Makina | Vetura

Acura , 267
Aixam , 62
Alfa Romeo , 531
Alpina , 64
Artega , 17
Audi , 6529
Bentley , 16
BMW , 4635
Bugatti , 15
Buick , 8
Cadillac , 27
Chevrolet , 208
Chrysler , 165
Citroën , 1679
Corvette , 8
Dacia , 51
Daewoo , 60
Daihatsu , 19
DeTomaso , 1
Dodge , 37
Ferrari , 29
Fiat , 2210
Ford , 2134
GMC , 21
Grecav , 2
Honda , 109
Hummer , 12
Hyundai , 455
Infiniti , 12
Isuzu , 16
Jaguar , 71
Jeep , 223
Kia , 284
KTM , 4
Lada , 31
Lancia , 87
Land Rover , 568
Lexus , 6
Ligier , 3
Lincoln , 6
Maserati , 7
Maybach , 1
Mazda , 284
Mercedes-Benz , 8741
MG , 22
MINI , 167
Mitsubishi , 275
Morgan , 1
Nissan , 431
NSU , 3
Opel , 8818
Peugeot , 2773
Piaggio , 4
Plymouth , 1
Pontiac , 4
Porsche , 88
Proton , 7
Renault , 3247
Rover , 132
Saab , 35
Seat , 776
Škoda , 607
Smart , 304
Ssangyong , 33
Subaru , 13
Suzuki , 128
Talbot , 2
Tata , 8
Toyota , 411
Triumph , 2
TVR , 11
UAZ , 2
VW Volkswagen , 28974
Volvo , 307
Wartburg , 5
Wiesmann , 6
Yugo , 30
Zastava , 33

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:19
Linku:
,

Shitet - Seat Ateca

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:39
Linku:
,

VW Polo 1.6 Highline

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 22:17
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 02:20
Linku:
,

jeep cheto

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:46
Linku:
,

SHITET ALFA ROMEO 156 JTD 16V 2003

2 699 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:55 ,

PEUGEOT 207 1.6 HDI DOGAN HOMOLOGIM - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:54 ,

Shiten Fellnet 16 Inch per FORD

255 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:54 ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI 120.000KM - DOGAN HOMOLOGIM 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:53 ,

Bmw 320d pa dogan

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 ,

Opel Astra, viti 2008, senzora mrapa, klimë AC, 1.9 CDTI

4 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 ,

GOLF 6 1.6 TDI ME DOGAN HOMOLOGIM - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:53 ,

BMW 1 - 116D 2.0 6 shpejtesi - RKS 2011

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 ,

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 Hdi 2008 Rks Ndrrim i mundshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:51 ,

OPEL KORSA -02 1.2 benzin qmimi fiks:920 euro

920 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:51 ,

Opel corsa c 1.0-2002 rks 22.12.2021

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:50 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:50 ,

OPEL MERIVA 1.6 2004 qmimi fiks:1350 euro

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:50 ,

KOMBI T5 M 1.9 TDI ISAPOARDHUR GJERMANI

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:50 ,

SHITEN BANDASHAT R17-TOYOTA LAND CRUISER

120 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:50 ,

Golf 4 1.9 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:49 ,

SHITEN GOMAT 235/75/15

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:48 ,

Passat 7b 2.0 tdi Automatik Blumoton

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:48 ,

CADDY 2.O SDI 2004 VITI ME DOGAN ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:48 ,

Citroen c3

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:48 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:47 ,

SHITEN GOMAT ME BANDASHA 31X10.5R15 ME 6 VRIMA

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:47 ,

Golf 6 R line 2.0 tdi Automatik f1

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:47 ,

BMW 318 - DIZELL 2.0 -RKS - VITI 2009 -

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:47 ,

Mercedes c 220 Automatik 1 vit rks

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:47 ,

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN ☆AUTOMATIK☆ REGJISTRIM 10 MUAJ.

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:46 ,

Shitet bmw 740 bi turbo

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:46 ,

Mercedes c clas

3 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:46 ,

BORA 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:46 ,

Sprinter 313

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:46 ,

POLLO AUTOMATIK 1.6 TDI V 2012 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:45 ,

POLO 1.4 - BENZIN - REGJISTRIM - 7 - MUAJ

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:44 ,

KOMBI T5 V 2006 ME DOGAN 1.9 TDI D KABIN

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:42 ,

OPEL MERIVA 1.7CDTI AUTOMATIK 2011 POSAARDHUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:41 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI NGA GJERMANIA 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:39 ,

Ford Fiesta 1.8 Dizell Rks dej 12 Muj Viti 99 Me klim

1 280 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:38 ,

BMW 320i benzin qmimi fiks:1320 euro

1 320 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 ,

Shitet Audi A8 - Matrix - 3.0 TDI

33 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 ,

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 120-PS 6+1SHPEJTSI KLIM RKS 2007

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:37 ,

Mercedes ML270 CDI Automatik 4x4 Final Edition tabela RKS

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 ,

Touran 1.9 TDI ComfortLine Tabela RKS Model 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 ,

Passat B7 2.0TDI Automatik Lleda Xenon Start/Stop Model 2013

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 ,

Vw Polo 1.6Tdi 2011����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 ,

Mercedes Benz C220 2013����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 ,

Shitet Touran 1.9 Tdi Rks 7Ulse

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:35 ,

Audi A3 2.0Tdi 2012����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 ,

VW Golf VII 2.0Tdi 2015����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione