Audi a4 | Prizren | Makina | Vetura

Audi , 583
BMW , 18
Opel , 9
Ford , 5
Fiat , 4
Peugeot , 4
Renault , 4
Škoda , 3
Smart , 3
Citroën , 2
Mazda , 2
Seat , 2
Volvo , 2
Chrysler , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a4,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a4 Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:59 ,

AUTO.24 BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:50 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15 ,

VW Beetle 2.0 Benzin RKS 1 Vitë ( Ndrrohet )

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:15 ,

VW Jetta 2.0 TDI Automatik Pa Dogan ���� ( Ndrrohet )

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:52 ,

AUDI A 4 2.0 TDI VITi 2006

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:51 ,

AUDI A4 2.0 TDI VITi 2006 AUTOMATIK

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:51 ,

AUDI A 4 2.7 VITi 2008 AUTOMATIK

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:37 ,

Audi a4 1.9 tdi

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:12 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMWMercedes AUDI

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

U shiten

Histora e veturës

115 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:13 ,

Shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:27 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:04 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:03 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:55 ,

Shes touran 2.0 tdi ose ndrrim me Bmw

Histora e veturës

5 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:29 ,

Audi a4

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:57 ,

Volvo

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 22:46 ,

AUDI A4 2.0tdi.

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 15:03 ,

Shes audi A4

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 19:38 ,

Audi A4 2.0 Dizel

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 17:27 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN TAN LLOJET VW BMW AUDI

Histora e veturës

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 17:27 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

12 510 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 17:26 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 12:28 ,

Shes audi a4 1.8 benzin

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 18:17 ,

Volvo

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 16:53 ,

Bmw 730 Diesel Automatik RKS ( Ndrrohet )

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 23:59 ,

PASSAT B8 2.0 DSG

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 12:40 ,

Audi A4

Histora e veturës

19 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 11:59 ,

Shes audi A4 1.8 benzin turbo

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 17:31 ,

Golf 6 1.6 TDI Automatik Viti 2011 RKS 1 Vitë

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gush 15:24 ,

Audi A4 modeli b5

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 11:43 ,

Audi a4 benzin 1.6

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 20:23 ,

Audi a4 benzin

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 17:26 ,

Audi A4 2.0 Tdi

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 16:33 ,

Audi A4 2.0 TDI

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 19:21 ,

Audi A4 2.4 v6 benzin/plin

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Korr 16:18 ,

Audi A4 3.0

Histora e veturës

4 780 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Korr 10:41 ,

u shit

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 13:04 ,

Audi A4 1.9TDI

Histora e veturës

920 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 07:54 ,

Audi a4

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a4 | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione