Benzin | Prizren | Makina | Vetura

Opel , 773
Ford , 201
Fiat , 200
Audi , 186
Renault , 170
BMW , 161
Peugeot , 155
Citroën , 57
Seat , 53
Alfa Romeo , 41
Smart , 37
Volvo , 30
Toyota , 29
Chevrolet , 25
Mazda , 24
MINI , 22
Hyundai , 21
Mitsubishi , 21
Chrysler , 19
Suzuki , 15
Škoda , 15
Lancia , 15
Honda , 14
Daewoo , 12
Nissan , 11
Rover , 11
Yugo , 11
Kia , 10
Jeep , 8
Dacia , 7
Lada , 6
Acura , 4
Jaguar , 4
Isuzu , 3
Zastava , 3
MG , 3
Daihatsu , 3
Buick , 2
Saab , 2
Subaru , 2
Porsche , 2
Hummer , 1
Wiesmann , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Trabant , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benzin,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benzin Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:04 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:42 ,

OPEL MERIVA 1.6 BENZIN VITI 2009 AUTOMATIK

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 ,

Dihatsu 1.0 Benzin Automatik Nga Ch ����Me Dogan

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:24 Shitorja ,

Toyota Aygo 1.0 Benzin

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:24 Shitorja ,

Toyota Aygo 1.0 Benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:07 ,

Opel Corsa C viti prodh 2005 Euro4 1.2 Benzin Me klimatronic

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:36 ,

Fiat punto 1.2 benzin

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:34 ,

opell corza

430 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:31 ,

Pasat 2 karavan

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:55 ,

Ford Focus 1.6 Benzin RKS 2 muj Klima A/C

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:01 ,

Smart For Two 1.0Benzin automatik Tiptronik viti 2011

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:44 ,

Shitet suzuki splash

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:05 ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin 2004 Rks 8 Muj

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:54 ,

PEUGEOT 206 KABRIOLET 2003

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:04 ,

Shitet Peugeot 307 2.0 Benzin viti 2002 me te gjitha Servise

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 23:50 ,

Mercedes-benz

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 21:32 ,

Pezho 206 Me Klim viti 2000

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Maj 19:08 ,

Shes Opel Kadet 1.6 benzin

300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 17:24 ,

Opel agila 1.2 benzin rks

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Maj 13:07 ,

Yugo sport

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 11:27 ,

Renault Twingo 1.2 benzin cabrio

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 06:48 ,

shes opel ascon

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 03:54 ,

Fiat Grande Punto

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 02:03 ,

Shiitet

590 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 01:59 ,

Ford Focus

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 19:39 ,

Citroen viti:2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 09:33 ,

Polo ne gjendje perfekte

3 105 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 23:20 ,

Citroen C3 1.6 VTi Exclusive 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 14:55 ,

Honda Civic 85xxx kmh te kalume

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Maj 14:39 ,

Shes Opel Corsa

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 09:18 ,

Ford Explorer

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 16:47 ,

Opel zafira 1.8 16v

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 11:29 ,

Fiat Punto 1.2 Benzin Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Maj 10:29 ,

ope corsa 1.2 benzin 1 vit rks

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 09:58 ,

Opel Meriva 1.6 benzin

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 12:15 ,

Opel Corsa 1.2

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 20:54 ,

Shitet Mitsubishi Colt

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 20:42 ,

Shes golf 3

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 01:44 ,

Peugeot 307

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 23:34 ,

Shitet Hyundai i20

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 13:43 ,

Suzuki swift 1.6 Benzin 4x4

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Maj 17:34 ,

Shes Opel Astra

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Maj 10:56 ,

SHITET OPEL CORSA GSI 1.8 BENZIN SPORT

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 13:26 ,

Fiat Uno 1.4 Benzin Rks 1 muaj

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Pri 12:50 ,

MITSUBISHI LANCER 1.5 2010

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Pri 17:42 ,

Shitet polo.me klimm

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 17:22 ,

Seat cordoba 1.6

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 12:09 ,

Passat 93

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benzin | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione