Bmw | Prizren | Makina | Vetura

BMW , 1511
Audi , 42
Opel , 24
Peugeot , 13
Fiat , 12
Ford , 12
Škoda , 5
Renault , 5
MINI , 4
Citroën , 4
Acura , 3
Volvo , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Chrysler , 2
Seat , 2
Dodge , 2
Smart , 2
Kia , 1
Jaguar , 1
Rover , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw ,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:33 ,

AUTO.24 BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:27 ,

Bmw X1 20D Xdrive Automatik

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:27 ,

Bmw X1 20D Xdrive Facelift

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMWMercedes AUDI

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Shitorja ,

BMW 116 D Manual

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 ,

Shes Mercedes C 280 SPORT

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 ,

Bmw X1 S-Drive 118D ,156.Km Viti 2012

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:33 ,

Mercedes E 270 CDI Ne gjendje perfekte

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:21 ,

Kia Shuma NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 ,

BMW 116d

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:13 ,

Mercedes c320

Histora e veturës

11 600 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:40 ,

VW Jetta 2.0 TDI Automatik Pa Dogan ���� ( Ndrrohet )

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:39 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 ,

Bmw F10 530 D Viti 2010 (RKS)

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:06 ,

BLEJM VETUA GJITH KOSOVEN VW BMW AUDI DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

7 099 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT BMW AUDI

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 ,

AUTO SHARRI BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:04 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

12 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:04 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT AKSIDENT VW AUDI

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:04 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:03 ,

BLEJM VETURA AKSIDENTUNE DEFEKT PA DOGAN

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:03 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:02 ,

BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI MERCEDES

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:02 ,

BLEJM VETURA QE SI PERDORNI DEFEKT AKSIDENT NDESHJE

Histora e veturës

77 777 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:01 ,

AUTO VETURA BLEJM TE GJITHA VETURAT VW BMW AUDI❗️❗️

Histora e veturës

11 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:18 ,

Shes.Fellne.kombi t2.t3.t4.t5.audi.a4.a6.golf 5.etj

Histora e veturës

115 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:16 ,

Shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:10 ,

VW Beetle 2.0 Benzin RKS 1 Vitë ( Ndrrohet )

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:09 ,

VW Touareg 3.0 TDI Automatik Pa Dogan ( Ndrrohet )

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:55 ,

Shes touran 2.0 tdi ose ndrrim me Bmw

Histora e veturës

5 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:38 ,

BMW 320 VITI 2010 MANUAL

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:18 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:29 ,

Bmw 318D 2011

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:17 ,

Bmw e39 530d

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:30 ,

Bmw 325 ci

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:23 Shitorja ,

Bmw 120 D Sport

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:15 Shitorja ,

Bmw 318D AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:57 ,

Volvo

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:56 ,

Bmw e36 318i

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 22:55 ,

Auto Vetura BLEJM TE GJITHA VETURAT PA DOGAN RKS DEFEKT ETJ

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 09:16 ,

Mercedes ml 270

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bmw 320 në kategorinë Vetura | BMW
  • bmw 530 në kategorinë Vetura | Ford
  • Bmw X5 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | CLS-Class
  • bmw 530 në kategorinë Vetura | BMW | 330 | Seri 3
  • bmw 320 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan
  • bmw 320 në kategorinë Vetura | Alfa Romeo
  • Bmw x5 në kategorinë Vetura | BMW | 530 | Seri 5
  • Bmw x5 në kategorinë Vetura | Land Rover | Range Rover
  • Bmw x6 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | G 400 | G-Class
  • Bmw X3 në kategorinë Vetura | Opel

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione