Fiat | Prizren | Makina | Vetura

Fiat , 890
Audi , 16
BMW , 12
Opel , 10
Ford , 9
Peugeot , 6
Renault , 6
Smart , 3
Chrysler , 2
Citroën , 2
Daihatsu , 2
Dodge , 2
Lancia , 2
Mazda , 2
Seat , 2
Yugo , 2
Acura , 1
Ferrari , 1
Infiniti , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Škoda , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:50 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMWMercedes AUDI

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:30 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:26 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:09 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:07 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:03 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:06 ,

Shes Fiat Dukato 1.9 td

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 04:41 ,

SHITET FIAT MAREA 1.9 JTD DIZEL +38344710370

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:03 ,

Shitet pikap fiat frigo disel 1.9JTD viti 2009Me dogan

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:49 ,

Fiat Uno 1.4 Benzin Rks skaduar

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:49 ,

VW Scirocco 1.4 tsi

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:07 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 20:57 ,

Fiat punto

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Qer 11:48 ,

Fiat Doblo 1.9 9 muj Regjistrim

Histora e veturës

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

Histora e veturës

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 12:36 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 12:36 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 12:34 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN TAN LLOJET VW BMW AUDI

Histora e veturës

89 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 15:59 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI VW GOLF MERCEDES

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 19:10 ,

Mjeshter i Keramikes

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 19:10 ,

Mjeshter i Keramikes

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 23:14 ,

Yugo sport

Histora e veturës

300 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 19:48 ,

Audi Q3 2.0 TDI Stronik Quattro RKS ( Ndrrohet )

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 19:36 ,

Audi Q7 3.0 tdi

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 09:11 ,

VW Beetle 2.0 Benzin RKS 1 Vitë Me Klim

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 10:53 ,

Fiat 500L 1.3

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Qer 03:53 ,

Fiat Grande Punto

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 03:26 ,

bmw x5 3.0 Dizel Automatik shitet dhe Ndrroher

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 00:18 ,

Fiat Doblo 1.9 Tdi

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 06:36 ,

Fiat punto 1.2 benzin

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 03:50 ,

Fiat Ducato

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 21:39 ,

Fiat

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 14:48 ,

Shitet Skoda Fabia 1.4 MPI

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 18:39 ,

Smart For Two 1.0Benzin automatik Tiptronik viti 2011

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 10:55 ,

Fiat Ducato 2.3 JTD

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 08:30 ,

FIAT STILO

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 11:00 ,

Fiat scudo 1.9 Turbo Dizel

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 21:54 ,

Fiat Punto

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 07:09 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Maj 13:08 ,

Auto shlep Bartje Marimanga 049 567 443. (24/7)

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 15:59 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione