Golf 4 | Prizren | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1353
Audi , 36
Opel , 27
BMW , 26
Renault , 12
Peugeot , 10
Ford , 8
Fiat , 6
Seat , 4
Škoda , 3
Citroën , 3
Smart , 3
Mazda , 2
Toyota , 2
Acura , 2
Chrysler , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Hyundai , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:48 ,

AUTO.24 BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:08 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 ,

GOLF 4 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:33 ,

Shes golf 4 1.4 16 v 1 vit rks

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:02 ,

Shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:48 ,

Golf 4 pacifik caravan automatik

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:27 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

12 510 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:26 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:18 ,

Golf 7 . 5 VII 2.0 TDI Hihgline

Histora e veturës

15 999 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:08 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:18 ,

VW Touareg 3.0 TDI Automatik Pa Dogan ( Ndrrohet )

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 13:13 ,

Insignia

Histora e veturës

72 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 09:51 ,

Shitet golf 4 SDI i ardhur nga Austria

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 09:30 ,

Bmw 325 ci

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 08:30 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMWMercedes AUDI

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 02:28 ,

Passat b7 1.6 dizel rks 1 muaj viti 2011

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 17:57 ,

VW Golf 6 1.6 TDI Viti 2011 4 Motion

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 00:09 ,

Golf 4 Pacific

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 20:26 ,

Golf

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Sht 11:32 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 02:09 ,

GOLF 4 1.9TDI CONFORTLINE..

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 15:03 ,

Golf 6

Histora e veturës

9 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 18:17 ,

Volvo

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 10:10 ,

Veturat në shitje

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 22:49 ,

Golf 4 shitet

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 22:41 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 16:53 ,

Bmw 730 Diesel Automatik RKS ( Ndrrohet )

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 23:59 ,

PASSAT B8 2.0 DSG

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 22:46 ,

Shitet tiguan disel 2.0Tdi blumotion viti 2012pa dogan

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 19:48 ,

Shes breshken

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 12:27 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 17:29 ,

shes ose ndroj mercedes benz e 270 cdi

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Gush 17:31 ,

Golf 6 1.6 TDI Automatik Viti 2011 RKS 1 Vitë

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Gush 13:15 ,

Vetura ne shitje Golf 4 TDI 1.9

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 16:48 ,

Shitet

Histora e veturës

3 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 00:35 ,

Golf 4 tdi 2000

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Gush 23:57 ,

golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 19:11 ,

Shitet Golf 6 Dsg 2012

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Gush 13:42 ,

Golf 4 1.9 sdi

Histora e veturës

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 08:57 ,

Golf 4 1.9 Dizel Pa Dogan

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione