Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 5 - Vetura Të gjitha në Prizren

Audi , 44
BMW , 27
Opel , 18
Peugeot , 11
Renault , 11
Citroën , 9
Ford , 9
Dodge , 8
Volvo , 5
Chrysler , 4
Mazda , 3
Seat , 3
Fiat , 3
Acura , 3
Jeep , 3
Nissan , 2
Kia , 2
Škoda , 2
Alpina , 2
Smart , 2
MINI , 1
Suzuki , 1
Honda , 1
Daewoo , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:20 Vetura , Prizren

Audi a3

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 05:54 Vetura , Prizren

Audi A6 3.0 TDI Quattro Panoram Pa Dogan ( Ndrrohe )

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:54 Vetura , Prizren

VW GOLF 8 2.0 TDI Automatik Me Dogan 91xxx Km ( Ndrrohet )

31 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Nën 09:51 Vetura , Prizren

Gol Vll 1.4 TSI DSG R line

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 12:44 Vetura , Prizren

Mercedes W123 200D Old Timer

85 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 20:48 Shitorja Vetura , Prizren

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Nën 20:47 Shitorja Vetura , Prizren

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Nën 16:34 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 12:59 Vetura , Prizren

Shitet

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 02:00 Vetura , Prizren

Golf Vl Plus Tdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 12:55 Vetura , Prizren

shes golf 5

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Nën 12:39 Vetura , Prizren

Shitet

5 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 08:18 Vetura , Prizren

Golf 3

1 EUR Price Reduced

13 Nën 02:02 Vetura , Prizren

Shitet ndrrohet

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Nën 09:19 Vetura , Prizren

Golf 5 plus

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 09:18 Vetura , Prizren

Golf 5 plus

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 03:02 Vetura , Prizren

Golf 5 plus

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 02:40 Vetura , Prizren

Golf 5 plus

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 02:38 Vetura , Prizren

shitet ne super gjendje

2 800 EUR

05 Nën 02:37 Vetura , Prizren

Shitet ne super gjendje!

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 20:41 Vetura , Prizren

Shitet golf 5 plus

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 20:39 Vetura , Prizren

Golf 5 plus super gjendje

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 20:38 Vetura , Prizren

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Nën 14:20 Vetura , Prizren

SHITET BMW 125D FACELIFT VP2018

21 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 20:31 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 08:14 Vetura , Prizren

Golf 4 1.9 TDİ (njo te kuqe) viti 2003 manuel 5+R RKS 048566

4 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Tet 08:58 Vetura , Prizren

Shes golf 5 2.0 tdi 4 motion

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Tet 11:46 Vetura , Prizren

Golf GT 5 benzin 1.4 TSI

6 000 EUR

05 Tet 17:30 Vetura , Prizren

Golf 5 1.9 TDI

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Sht 11:51 Vetura , Prizren

Golf VII 7 2.0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 07:45 Vetura , Prizren

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 21:21 Vetura , Prizren

Golf 5 pa dogan

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 13:13 Vetura , Prizren

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 08:46 Vetura , Prizren

golf 5

4 000 EUR

23 Gush 13:32 Vetura , Prizren

Golf 6 Plus 1.6 TDİ Viti 2011 260xxx km RKS 4 muaj

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 03:57 Vetura , Prizren

Golf VII - 7. TDI 2.0

07 Gush 19:07 Vetura , Prizren

Golf 5 Gti

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 23:04 Vetura , Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

17 Korr 14:57 Vetura , Prizren

Passat 2.0 Automatik TDI

17 Korr 14:07 Vetura , Prizren

Golf 7 ( R- LINE )

12 Korr 10:17 Vetura , Prizren

Golf VII 2.0 TDI Hihgline 7.5

16 999 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 22:08 Vetura , Prizren

Golf IV 1.9

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Korr 09:30 Vetura , Prizren

Shitet Golf Vll 2.0 DSG

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 15:06 Vetura , Prizren

Citroen Jumpy 2.0 dizell 1 vit RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 08:37 Vetura , Prizren

Golf 4

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 21:55 Vetura , Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 21:26 Vetura , Prizren

T4 me 7 ulse

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 03:13 Vetura , Prizren

Shitet golf 5 2.0 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 09:12 Vetura , Prizren

Vetura me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 09:12 Vetura , Prizren

Golf lll turbo diesel 1.9

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione