Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf4 | Prizren | Makina | Vetura

Audi , 3
BMW , 2
Opel , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf4,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf4 Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:04 Vetura , Prizren

Blejm Vetura te Aksidentume

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 13:44 Vetura , Prizren

RECARO për GOLF4 GTI të reja! Rast i 1hershëm!

360 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 22:58 Vetura , Prizren

blej golf7 te Aksidentum

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 16:17 Vetura , Prizren

Shes golf4 1.6 benzin

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 16:17 Vetura , Prizren

Kompresor per klim per golf4

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 02:26 Vetura , Prizren

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 21:53 Vetura , Prizren

Golf4

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 12:17 Vetura , Prizren

Golf4 Benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 13:01 Vetura , Prizren

Shitet golf4 tsi 1.6

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:49 Vetura , Prizren

Shes

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Jan 14:51 Vetura , Prizren

Golf

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Gush 00:35 Vetura , Prizren

Golf 4 tdi 2000

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 23:08 Vetura , Prizren

Golf4 1.9 tdi

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 21:57 Vetura , Prizren

Golf4

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Jan 17:09 Vetura , Prizren

Golf4 1.9 Diesel

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 15:17 Vetura , Prizren

Golf4 1.9 Diesel

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:08 Vetura , Prizren

SHITET NDRROHET GOLF4 4X4 1.9 TDI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 11:25 Vetura , Prizren

SHITET NDRROHET GOLF4 4X4 1.9 TDI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 11:30 Vetura , Prizren

Shitet Golf4

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 11:58 Vetura , Prizren

Qmmimi Korrekt

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 07:00 Vetura , Prizren

Urgjent Golf 1.6

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 15:52 Vetura , Prizren

Golf4

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 15:07 Vetura , Prizren

Shitet Urgjent!

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Gush 10:16 Vetura , Prizren

VW Golf 4 1.9

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 18:26 Vetura , Prizren

golf4 1.9

5 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Korr 11:08 Vetura , Prizren

Golf4..special me i tkuqe

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Korr 00:38 Vetura , Prizren

Golf4 ..Special me i tkuqe

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 18:06 Vetura , Prizren

Shitet

38 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 16:45 Vetura , Prizren

CORSA 1.3 DISEL CDTI ECO FLEX DOGAN PAGUAR

5 555 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Jan 18:22 Vetura , Prizren

shitet

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 17:43 Vetura , Prizren

Pikapi

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Dhj 12:16 Vetura , Prizren

Shitet golf4 1.9tdi klimatronik

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 17:45 Vetura , Prizren

audi a3 1.9 tdi me klim pa dogan

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 22:40 Vetura , Prizren

Kerkoj Golf

23 Gush 09:33 Vetura , Prizren

Kerri ne shitje

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 14:40 Vetura , Prizren

VW Golf 4

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 10:12 Vetura , Prizren

Vw Lupo 1.2 Dizel

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 17:32 Vetura , Prizren

Shitet Golf4 Urgjent

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Pri 20:09 Vetura , Prizren

Golf 4 1.8 benzin 20we

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:39 Vetura , Prizren

GOLF4 OQEAN 2003

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 18:18 Vetura , Prizren

Shes Golf3

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Mar 18:12 Vetura , Prizren

Shes

1 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 17:21 Vetura , Prizren

Golf 4 qmim marramendes

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 12:18 Vetura , Prizren

Golf sport

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Jan 14:37 Vetura , Prizren

Golf 1.4

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 11:59 Vetura , Prizren

Golf4 comfortline 5200e klimatronic

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 13:10 Vetura , Prizren

Golf4

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Maj 22:39 Vetura , Prizren

Golf4

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 16:35 Vetura , Prizren

Spoiler per golf4

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf4 | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione