Kompenzim | Prizren | Makina | Vetura

Audi , 3
Opel , 2
Acura , 1
BMW , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Porsche , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kompenzim,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kompenzim Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Qer 09:34 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 16:03 ,

Bmw X6 40d

Histora e veturës

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 21:41 ,

Gollf 4 ——— U SHIT FLM

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Qer 11:20 ,

Ipet per matrial

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 14:17 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 00:00 ,

Golf 7 GTD Automatik 2015

Histora e veturës

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Shk 15:07 ,

Blejm vetura - si dhe Kompenzim me pune

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Jan 16:15 ,

me kompenzim

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Jan 17:02 ,

Shitet t5

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 15:20 ,

Marr vetur me kompenzim

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 22:52 ,

shitet citroeni2.0 16v dizell c4 grand picaso 08

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 22:14 ,

Audi A7 kompenzim me ndertim per dy shtepi

Histora e veturës

48 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 18:40 ,

Audi A4 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 01:05 ,

Pranojm vetur me kompenzim me pun

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Dhj 13:23 ,

Blej golf pasat xheta audi me kompenzim

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Nën 10:00 ,

Mercedes 220 me kompenzim

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Tet 10:07 ,

Blej golf dizell

Histora e veturës

300 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Korr 00:05 ,

Kompenzim me dyer dritare plastikes..

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 18:09 ,

Renault Megane ll

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 10:30 ,

Mercedes Vaneo 1.7 Dizel shitet ose me pune

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 21:58 ,

Vito

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kompenzim | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Kompenzim Kompenzim kompenzim

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione