Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kthesa | Prizren | Makina | Vetura

Audi , 3
BMW , 2
Opel , 2
Citroën , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kthesa,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kthesa Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Shk 20:43 Vetura , Prizren

Tiguan R-Line TDI perla metalike

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Sht 16:45 Vetura , Prizren

Polo 1.4 tdi

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Qer 18:11 Vetura , Prizren

Opel vectra CDTI 1,9

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Maj 13:59 Vetura , Prizren

golf 6 2.0 manual

7 900 EUR

08 Maj 10:20 Vetura , Prizren

ve golf IV 2010 2.0 tdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 18:38 Vetura , Prizren

Golf 6 2.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 17:08 Vetura , Prizren

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 20:38 Vetura , Prizren

Bmw120D

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 17:51 Vetura , Prizren

Mercedes-Benz C200 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 01:21 Vetura , Prizren

Mercedes-Benz C200 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 17:05 Vetura , Prizren

Audi A3 SportBack S-Line 2.0 TDI / S-Tronic 230Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 03:49 Vetura , Prizren

Mercedes B200 CDI Automatik 7G, LED NAVI KAMERE TOP

12 150 EUR Price Reduced

01 Qer 02:01 Vetura , Prizren

Golf 6 Highline 4 MOTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:09 Vetura , Prizren

CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI AUTOMATIK 7 ULESE

6 300 EUR Price Reduced

22 Mar 20:49 Vetura , Prizren

SHITET GOLF 7 DISEL 1.6TDI AUTOMATIK PA DOGAN BOJ NDRIM

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 11:02 Vetura , Prizren

Phaeton 3.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Jan 19:51 Vetura , Prizren

VW Passat 2.0 Tdi Bluemotion

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Shk 11:36 Vetura , Prizren

Passat 2.0 DSG 2010 4 motion

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 00:06 Vetura , Prizren

Vw touran Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 21:33 Vetura , Prizren

Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 18:50 Vetura , Prizren

Audi A4b8 Sline

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 18:07 Vetura , Prizren

AUDI 2.0TDI S Line Full Full

15 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 19:58 Vetura , Prizren

VW PASSAT CC -08

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 21:28 Vetura , Prizren

Mercedes E 200 Cdi Avantgarde -10

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 08:26 Vetura , Prizren

Touareg -07

15 900 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kthesa | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione