Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes e220 - Vetura Të gjitha në Prizren

Audi , 27
BMW , 11
Opel , 8
Ford , 5
Fiat , 4
Volvo , 4
Peugeot , 3
Renault , 3
Citroën , 2
Mazda , 2
Škoda , 2
Smart , 2
Acura , 1
Chrysler , 1
Dodge , 1
MINI , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes e220,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes e220 Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:21 Vetura , Prizren

VW GOLF 8 2.0 TDI Automatik Me Dogan 95xxx Km ( Ndrrohet )

30 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:21 Vetura , Prizren

Audi A6 3.0 TDI Quattro Panoram Pa Dogan ( Ndrrohe )

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 22:23 Vetura , Prizren

Mercedes Benz W123 Old Timer

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 17:20 Vetura , Prizren

Audi a3

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 20:16 Vetura , Prizren

Motorra 1.6 dizell per golf 2.3.gjeta.audi 80 t2 t3 etj

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 16:34 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 20:31 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Sht 11:51 Vetura , Prizren

Golf VII 7 2.0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 07:45 Vetura , Prizren

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 13:13 Vetura , Prizren

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 03:57 Vetura , Prizren

Golf VII - 7. TDI 2.0

21 Qer 16:22 Vetura , Prizren

Mercedes CLS 350 shitet Ndrohet 049 567 443

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 21:13 Vetura , Prizren

VW PASSAT 3C 2008 Highline

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 11:24 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 16:09 Vetura , Prizren

volvo xc60 2014 super full options panorama

16 500 EUR

22 Maj 13:19 Vetura , Prizren

VW PASSAT 3C 2008 HIGHLINE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 08:08 Vetura , Prizren

Kerkoj parakolp vw phaeton 2002-2007

09 Maj 02:59 Vetura , Prizren

VW PASSAT 3C HIGHLINE 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 16:30 Vetura , Prizren

VW PASSAT 3C HIGHLINE 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 15:36 Vetura , Prizren

Blejm vetura te Aksidentume

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 13:18 Vetura , Prizren

Mercedes Benz E220 2009

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 13:45 Vetura , Prizren

blejm vetura te aksidentume

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 20:56 Vetura , Prizren

Bmw x5 shitet Ndrrohet 049 567 443

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Mar 11:08 Vetura , Prizren

MERCEDES E220

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Mar 14:23 Vetura , Prizren

Volvo xc60 d5 full options panorama

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 09:44 Vetura , Prizren

Smart 2012 shitet Ndrrohet 049 567 443

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 21:29 Vetura , Prizren

Jan shit

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 18:51 Vetura , Prizren

blej vetura komba veq [ vw ] [ audi ] [ mercedes ]

500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 13:21 Vetura , Prizren

Passat jetta

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 13:09 Vetura , Prizren

Pezho

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 13:09 Vetura , Prizren

Opel corsa

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 13:09 Vetura , Prizren

Golf 6 gtd

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 22:02 Vetura , Prizren

pikap 1.3 Dizel 2007 049 567 443

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 11:54 Vetura , Prizren

shlep auto bartje arbana 049 567 443

22 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 14:18 Vetura , Prizren

Mercedes-Benz E220

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 17:23 Vetura , Prizren

Pikap 1.9 Dizell 2muj rks

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 15:10 Vetura , Prizren

Jetta

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 19:39 Vetura , Prizren

Mercedes-Benz E220

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 12:14 Vetura , Prizren

U shit . Ushit e gzoft pronari i ri

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 01:01 Vetura , Prizren

Passat cc Shitet Ndrrohet 049 567 443

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 02:42 Vetura , Prizren

Goma. 4.copa..M+S (195 50.R15 ) 10 € copa

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 13:58 Vetura , Prizren

VW TOURAN 2008 AUTOMAT 7G

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 20:15 Vetura , Prizren

Jan shit flm

80 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 17:44 Vetura , Prizren

Passat jetta

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 03:16 Vetura , Prizren

Audi A7 Quatro 3.0

19 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Nën 03:12 Vetura , Prizren

golf 6 2.0 TDi shitet Ndrrohet 049 567 443

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 11:58 Vetura , Prizren

Mercedes E220 cdi automatik 9Gi sapodoganuar RKS

17 800 EUR

08 Nën 15:19 Vetura , Prizren

Passat

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 00:43 Vetura , Prizren

Passat jetta

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes e220 | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione