Ndrim | Prizren | Makina | Vetura

Opel , 143
Citroën , 119
Renault , 92
BMW , 85
Audi , 77
Ford , 53
Fiat , 33
Peugeot , 33
Alfa Romeo , 27
Seat , 12
Smart , 8
Chevrolet , 6
Mazda , 6
Škoda , 6
Jeep , 5
Yugo , 5
Hyundai , 4
Nissan , 4
Daewoo , 3
MINI , 3
Suzuki , 3
Zastava , 3
Alpina , 2
Chrysler , 2
Dacia , 2
Daihatsu , 2
Honda , 2
Kia , 2
Lancia , 2
Porsche , 2
Rover , 2
Toyota , 2
Buick , 1
Dodge , 1
GMC , 1
Lada , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ndrim,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ndrim Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:42 ,

Bmw 118 Ndrim i mundshem

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:10 ,

Shitet sharan 1.9 dizel me klim rks 7 ulse bojm drim

1 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 ,

Pezho 206

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 ,

Shes veturen cıtroen xsara pıcaso 1.6 hdi

2 299 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 ,

Shes veturen

12 345 678 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:04 ,

OPEL COMBO NDRIM ME AUTOMATIK

3 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:09 ,

Shitet golf 6 disel 2.0Tdi automatik dsg 8Muj rks boj ndirm

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:40 ,

Shitet pikap caddy maxi disel 1.6Tdi me 5ulse pa dogan

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:40 ,

Shitet tauran cross disel 1.6Tdi me 7ulse pa dogan����

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:39 ,

Shitet passat B8 Disel 1.6Tdi automatik dsg pa dogan 2015

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:00 ,

Mercedes c240

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 23:46 ,

Seat cordoba 1.6

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 23:33 ,

Shitet pikap caddy disel 1.6Tdi maxi 2011 boj ndrim

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 14:34 ,

Shitet golf 7 disel 2.0Tdi automatik dsg pa doganboj ndrim

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 14:33 ,

Shitet pikap fiat frigo disel 1.9JTD viti 2009Me dogan

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 14:32 ,

Shitet pikap caddy maxi 1.9Tdi me klim rks 2009viti

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 11:42 ,

Opel Zafira

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 08:58 ,

Ford Galaxy 1.9TDI-Automatik-2003-Ndrim me Pikap

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Qer 21:15 ,

shitet golldani

920 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Qer 23:13 ,

Opel Meriva 1.6 benzin

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 23:14 ,

Yugo sport

300 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 19:03 ,

Peugeot 308

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 13:37 ,

Shitet t4 1.9 tb viti 1999

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 08:41 ,

Shes Alfa Romeo 156 1.9 jtd 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 13:42 ,

Shitet mercedes e clas 220Cdi 4MATIC automatik viti 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 18:26 ,

Renault 1.4 benz viti 2003 regj skadum

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Qer 22:48 ,

Citroen c5 2.0 hdi NUK Boj ndrim

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 08:09 ,

Shitet golf 6 GTD disel 2.0TDI Automatik dsg viti 2012

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 06:48 ,

shes opel ascon

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 00:00 ,

T4 bej ndrim me pikap cedy

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 11:24 ,

Ford Transit 2.2 me rks ndrim i munshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 11:25 ,

Renault

11 111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 11:19 ,

Boi ndrim peugot 307

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 10:05 ,

shitet mercedes c 220Cdi sapo doganur rks 9muj viti 2011

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 09:49 ,

Shitet audi a3 disel 2.0Tdi automatik viti 2011-1vit rks

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 14:54 ,

BMW 330D URGJENT !!!

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 16:25 ,

Merceds Vito 112 CDI AUTOMATIK 1 vjet rexhistrim

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 19:48 ,

Touran 1.9tdi

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 22:49 ,

Vw Polo 1.4 benzin 98 shes/ndroj

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 19:33 ,

peugeot 307 dizel RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 10:22 ,

Opel Zafira

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 23:15 ,

Shitet golf 6 Rline disel 1.6Tdi viti 2011 pa dogan bojndrim

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 23:13 ,

Shitet golf 6 Disel 1.6Tdi blumotin 1vit rks viti 2011

7 777 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 15:32 ,

Porsche cayenne

10 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 15:32 ,

Bmw x6

15 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 12:56 ,

CITROÈN C4 PICASSO 1.6 HDI

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 09:31 ,

Shitet audi a4 disel 2.0Tdi automatik tiptronic 9muj rks

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 18:50 ,

shitet kamioneta

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 21:26 ,

Shitet kamioneta

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ndrim | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

ndrim ndrim Ndrim

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione