Ndrrim | Prizren | Makina | Vetura

Opel , 275
BMW , 176
Audi , 153
Renault , 110
Ford , 105
Peugeot , 102
Fiat , 71
Citroën , 64
Alfa Romeo , 26
Seat , 18
Smart , 16
Mazda , 11
Nissan , 10
Škoda , 10
Hyundai , 10
Acura , 10
Chrysler , 9
Rover , 9
Volvo , 9
Jeep , 9
MINI , 8
Jaguar , 6
Toyota , 5
Dacia , 5
Chevrolet , 5
Kia , 4
Lancia , 4
Dodge , 3
Yugo , 3
Daewoo , 3
Ferrari , 3
Lada , 2
Suzuki , 2
Ssangyong , 2
Alpina , 2
Saab , 2
Honda , 2
Isuzu , 1
Lotus , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Artega , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ndrrim,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ndrrim Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:48 ,

RENAULT MEGANE 1.5 DIZELL 110PS FACELIFT PA DOGAN VITI 2014

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:05 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

320 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:03 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:37 ,

Mercedes B 180 CDI Automatik Me Dogan ( Ndrrohet )

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 ,

Shitet urgjant

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:59 ,

SHITET

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 ,

urgent shes golf 4 tdi

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 22:42 ,

ford fiesta ndrrim i mundshem

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:31 ,

Pasat 2 karavan

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:44 ,

Shitet suzuki splash

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:02 ,

Ne shitje

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:13 ,

Golf 3 dizel

1 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:43 ,

Audi A6

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:53 ,

Opel Zafira 2.2 disel, ndrrim i mundshem

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:38 ,

Shitet Mercedes cls 320 cdi

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 04:52 ,

Shes

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 22:17 ,

BMW 330

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 13:42 ,

Passat 2.5 tdi 4x4 Shitet/Ndrrohet defekt qmimi fiks

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 10:57 ,

Reno

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 02:53 ,

vw jetta

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 02:01 ,

Shitje& ndrrim

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 23:11 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee 2.7 Crd 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 17:52 ,

Ford Galaxy 1.9TDI-Automatik-2003-Ndrim me Pikap

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 21:51 ,

Alfa romeo

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 14:55 ,

shitet BMW

1 111 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 00:00 ,

Ford Focus mundsisht ndrrim edhe me Pikap

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Maj 20:42 ,

Mini coper

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 19:59 ,

Shitet ford focus ne gjendje te regullt

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 12:00 ,

U shit

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 08:27 ,

Fiat

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 07:58 ,

Shitet vw T4 Transporter 2.5 TDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:29 ,

Passat 2.5 tdi 4x4 Shitet/Ndrrohet

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 20:42 ,

Shes golf 3

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 19:31 ,

Skoda Felicia 1.9

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 01:44 ,

Peugeot 307

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 18:56 ,

Mercedes c cdi2.2 avangard vit 2001 rks 1 vit baj Ndrrim

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 18:23 ,

Shes ose Ndrrim

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 22:08 ,

passat 1.9 turbo

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 14:52 ,

Pikap kango 1.5 dizell gjendje perfekte

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 11:23 ,

Citroen Nemo 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Pri 03:35 ,

Sprinter 316 Cdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 22:59 ,

Hyundai 2.0

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 14:40 ,

KIA CEED 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 17:12 ,

Peugeot 407””1.6Hdi””2007

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 17:02 ,

Mercedes

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 16:12 ,

Shes ose Ndrrim

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 11:32 ,

Passat Karavan Dizel 2007 - ose ndrrim me golf 6

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 09:54 ,

Mercedes benz s 450 long version full opsion

22 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 06:24 ,

Golf 4 dizel 1.9 SDI viti 99 rks 8 muaj

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ndrrim | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione