Opel astra | Prizren | Makina | Vetura

Opel , 627
Audi , 11
Renault , 9
BMW , 8
Ford , 7
Fiat , 4
Peugeot , 4
Mazda , 2
Škoda , 2
Smart , 2
Acura , 1
Chrysler , 1
Citroën , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1
Lancia , 1
MINI , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:49 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:49 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:18 ,

BMW X5 4.0 Diesel XD Facelift M-Paket Panoram ( Ndrrohet )

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 Shitorja ,

Opel Astra J 2.0 CDTI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:29 ,

opell astra

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:34 ,

Motorr.1.9.tdi.(i).per.audi.a4.b5.pasat.b4.golf.2.3.

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:33 ,

Motorra.1.6.dizell.golf.2.3.gjeta.audi.komba.t2.t3.

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:31 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:30 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:28 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:27 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:26 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:25 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 13:51 ,

Fiat grande punto (pikap)

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 23:02 ,

Shitet pezho 807 disel 2.2Hdi me 7ulse 3muj rks viti 2003

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 17:33 ,

Shes Ople astra

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 19:10 ,

Mjeshter i Keramikes

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 19:10 ,

Mjeshter i Keramikes

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 14:38 ,

VW Scirocco 1.4 tsi

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 19:48 ,

Audi Q3 2.0 TDI Stronik Quattro RKS ( Ndrrohet )

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 16:26 ,

Opel Astra J 2010 1.4benzin

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 13:57 ,

Opel Astra G

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Qer 19:36 ,

Audi Q7 3.0 tdi

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 20:02 ,

Opel astra

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 09:11 ,

VW Beetle 2.0 Benzin RKS 1 Vitë Me Klim

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 19:35 ,

U Shit flm merrjep

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 07:49 ,

Shitet urgjent opel astra

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 03:26 ,

bmw x5 3.0 Dizel Automatik shitet dhe Ndrroher

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 22:56 ,

Shes touran 2.0 7 ulse

5 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 14:48 ,

Shitet Skoda Fabia 1.4 MPI

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Maj 21:15 ,

Shes Opel Astra 1.4 benzin

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Maj 18:39 ,

Smart For Two 1.0Benzin automatik Tiptronik viti 2011

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 19:58 ,

Urgjent !! Opel Astra 1994 450 Euro

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 13:01 ,

VW Passat 3G5 2.0DTI 110KW Blue Motion I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 07:09 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Maj 13:08 ,

Auto shlep Bartje Marimanga 049 567 443. (24/7)

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 15:59 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 15:39 ,

Opel Astra G

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 09:01 ,

opel astra

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 14:44 ,

Opel astra

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 19:04 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTi, WAGON, 2008,

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 14:55 ,

Opel astra

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 11:29 ,

PASSAT B8 2.0 DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 00:10 ,

Opel astra 1.6

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 21:46 ,

opel astra

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 21:37 ,

Opel Astra G 1999 1.7 TD

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 17:34 ,

Shes Opel Astra

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione