Pasat tdi | Prizren | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat tdi,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat tdi Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:17 ,

Pasat 1.9 TDI, ne gjendje shume te mire

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 19:48 ,

Audi Q3 2.0 TDI Stronik Quattro RKS ( Ndrrohet )

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 19:36 ,

Audi Q7 3.0 tdi

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 19:50 ,

Pasat B2

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Maj 07:09 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Pri 22:20 ,

SHES PASAT 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 19:27 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 20:07 ,

Pasat

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 17:46 ,

Shes passat tdi b7 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 01:54 ,

VW PASSAT 1.6 TDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA����

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 16:01 ,

Passat b7 2.0

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 15:53 ,

Passat b7

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 05:09 ,

SHITET PASAT B6 4X4

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 15:16 ,

U shit

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 18:24 ,

VW Passat 1.9 tdi

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Korr 11:14 ,

pasat.1.9 tdi ithjesht

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 10:26 ,

VW Passat 3c

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 13:33 ,

shes nderroj

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 09:55 ,

Pasat B 8 viti prodhimit 2015 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 01:58 ,

Pasat 1.9 tdi

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 11:47 ,

VW Passat 2.0 TDI Automatik Me Dogan

Histora e veturës

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 21:04 ,

Passat cc

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 14:37 ,

PASAT 2013 1.6 TDI 7700€

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 11:03 ,

Shes VW pasat 1.9 tdi disel 2003

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 17:45 ,

audi a3 1.9 tdi me klim pa dogan

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 15:52 ,

Pasat B 8 2.0 TDI model higline viti 2015

Histora e veturës

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 07:41 ,

Passat 2003 high line automatik

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 08:40 ,

VW T5 2.5 TDI Transporter Nga Gjermania Pa Dogan

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 12:03 ,

Shitet vw.t3.dizell.1.9.tdi.gjendje shum.te mir.

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 12:29 ,

VW Passat dizel

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 09:20 ,

Passat 2.0 bluemotion i mir me navigacion

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Gush 06:04 ,

Pasat 1.9 T(DI)

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 19:28 ,

VW Passat tdi

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 12:12 ,

Pasat

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Qer 09:50 ,

Golf 5 1.9 tdi viti 2004 gjendje shum te mir

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 12:56 ,

Passat cc

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 18:19 ,

Pasat 1.9 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 16:11 ,

pasat

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Shk 12:05 ,

Pasat cc

Histora e veturës

4 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 13:09 ,

pasat

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Dhj 01:05 ,

Pasat

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 08:13 ,

Pasat karavan 1.9 tdi me 2 te kuqe.U SHIT FLM

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 20:29 ,

Pasat

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 12:53 ,

pasat

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 17:44 ,

SHITET PASSAT 3C-2005

Histora e veturës

6 320 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 23:30 ,

Passat RLine 4Motion

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat tdi | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione