Passat | Prizren | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1131
Audi , 18
BMW , 12
Opel , 8
Ford , 8
Renault , 7
Citroën , 5
Fiat , 4
Peugeot , 4
Škoda , 3
Smart , 3
Mazda , 2
Chrysler , 2
Suzuki , 2
Dodge , 2
Nissan , 1
Proton , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:06 Shitorja ,

VW Passat B8 Variant 1.6 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:35 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 Shitorja ,

VW Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:01 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 ,

Passat tdi ( di ) t'kuqe me 6 shpejtci Urgjent !!

3 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
Dje 21:12 ,

Shes veturen passat 1.9 di kuqe 6 shpejsi

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:11 ,

fellne 15

140 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:26 ,

Citroen C5 2.2 HDI 2009 Manuel RKS ( Ndrrohet )

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:23 ,

Pasat 2.0 2012

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:55 ,

Shitet pikap caddy disel 1.6Tdi maxi 2011 boj ndrim

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:12 ,

PASSAT B7 2.0 VITI 2011 MANUEL

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:32 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

75 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:29 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 22:06 ,

Smart For Two 1.0Benzin automatik Tiptronik viti 2011

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 18:00 ,

AUDI A6 3.0 TDI SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 15:54 ,

Shitet passat urgjent

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 14:49 ,

Passat 2.5 Tdi 4x4

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 13:10 ,

Shitet

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 13:08 ,

Auto shlep Bartje Marimanga 049 567 443. (24/7)

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 07:04 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Maj 02:09 ,

Passat 19 TDI - Nentor 2003.

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 02:09 ,

shitet mercedes c 220Cdi sapo doganur rks 9muj viti 2011

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 01:15 ,

Passat 1.6 DSG

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 01:14 ,

Passat 1.6 DSG

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 00:03 ,

Shitet golf 6 GTD disel 2.0TDI Automatik dsg viti 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 00:02 ,

Shitet audi a3 disel 2.0Tdi automatik viti 2011-1vit rks

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 23:22 ,

Passat 1.9 tdi

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Maj 18:26 ,

Passat 2.0tdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 15:11 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN TAN LLOJET VW BMW AUDI

89 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 15:05 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 15:04 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 15:04 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI VW GOLF MERCEDES

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 13:20 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Viti 2011 (RKS)

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 12:39 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 15:59 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 13:52 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 11:02 ,

PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:06 ,

VW Passat B7 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 20:16 ,

PASSAT 2.0 Atomatik DSG R-LINE VITI 2011

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 15:46 ,

Passat 3 c

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 13:37 ,

Passat 3c

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 23:15 ,

Shitet golf 6 Rline disel 1.6Tdi viti 2011 pa dogan bojndrim

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 23:13 ,

Shitet golf 6 Disel 1.6Tdi blumotin 1vit rks viti 2011

7 777 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 09:31 ,

Shitet audi a4 disel 2.0Tdi automatik tiptronic 9muj rks

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 09:19 ,

PASSAT B8 4Motion 2016 190PS

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 01:57 ,

Passat 3c

5 400 EUR

07 Maj 19:55 ,

Shitet golf 6 Disel 1.6Tdi sapo doganur 1vit rks viti 2013

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 19:55 ,

Shitet pikap fiat frigo disel 1.9JTD viti 2008Me dogan

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:54 ,

Shitet citoren c3 disel 1.4Hdi viti 2005 me rks boj ndrim

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione