Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat ibiza | Prizren | Makina | Vetura

Seat , 92
Audi , 6
Opel , 4
Renault , 3
BMW , 2
Peugeot , 2
Škoda , 2
Volvo , 2
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Seat ibiza,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Seat ibiza Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:27 Vetura , Prizren

Seat Ibiza FR 1.4 AUTOMATIK DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 17:57 Vetura , Prizren

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 15:09 Vetura , Prizren

Seat Ibiza 1.2 TSI FR ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 13:21 Vetura , Prizren

Passat jetta

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 13:09 Vetura , Prizren

Pezho

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 13:09 Vetura , Prizren

Opel corsa

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 13:09 Vetura , Prizren

Golf 6 gtd

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 15:10 Vetura , Prizren

Jetta

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 20:41 Vetura , Prizren

Shitet Seat ibiza

1 800 EUR

04 Dhj 13:58 Vetura , Prizren

VW TOURAN 2008 AUTOMAT 7G

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 20:13 Vetura , Prizren

seat ibiza 1.9 tdi 96kw (130 ps) manual 6 shpejtesi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Nën 17:44 Vetura , Prizren

Passat jetta

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 01:30 Vetura , Prizren

VW PASSAT 3C 2008 Highline

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Nën 15:19 Vetura , Prizren

Passat

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 00:43 Vetura , Prizren

Passat jetta

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 10:00 Vetura , Prizren

Shitet seat ibiza i ardhur nga gjermania pa dogan viti 2012

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 15:26 Vetura , Prizren

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 14:16 Vetura , Prizren

AUDI A3 S-LINE

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 22:10 Vetura , Prizren

Skoda

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 11:00 Vetura , Prizren

Seat Ibiza FR ��������

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Tet 20:02 Vetura , Prizren

Golf 6 gtd

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 20:02 Vetura , Prizren

Audi A3

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 18:39 Vetura , Prizren

Shitet seat ibiza i ardhur nga gjermania pa dogan viti 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 18:08 Vetura , Prizren

Shitet vetura seat ibiza pa dogan vit 2012

55 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 18:29 Vetura , Prizren

Audi A3

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 21:22 Vetura , Prizren

Shitet seat ibiza i ardhur nga gjermania pa dogan viti 2012

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 13:04 Vetura , Prizren

Seat ibiza 1.2 FR

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 10:24 Vetura , Prizren

Seat Ibiza

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 18:27 Vetura , Prizren

Seat ibiza��������

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Qer 16:38 Vetura , Prizren

Seat ibiza ne shitje

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Maj 21:52 Vetura , Prizren

Seat ibiza

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 15:09 Vetura , Prizren

G Class

30 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 12:17 Vetura , Prizren

Seat ibiza 1.4 benzin

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 02:52 Vetura , Prizren

Passat cc

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 07:18 Vetura , Prizren

Shitet Ford Kuga Titanium 2015

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Jan 04:32 Vetura , Prizren

Seat Ibiza 1.4 Tdi

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 23:39 Vetura , Prizren

Seat Ibiza 1.4 TDI

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 14:07 Vetura , Prizren

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Tet 18:25 Vetura , Prizren

Shitet

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 12:33 Vetura , Prizren

Shitet bmw e90 320d

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Tet 17:40 Vetura , Prizren

Opel corsa 1.3 cdti

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Tet 11:13 Vetura , Prizren

Volvo

4 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 13:13 Vetura , Prizren

Insignia

72 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 16:51 Vetura , Prizren

Seat Ibiza 1.6TDI Style , I sapo ardhur nga Zvicrra ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 15:03 Vetura , Prizren

Golf 6

9 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 18:17 Vetura , Prizren

Volvo

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 12:26 Vetura , Prizren

seat ibiza

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Sht 14:19 Vetura , Prizren

seat ibiza

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 09:01 Vetura , Prizren

shitet vetur seat ibiza tip top

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Seat ibiza | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione