Touran | Prizren | Makina | Vetura

Audi , 4
BMW , 2
Opel , 2
Suzuki , 2
Citroën , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Touran ,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Touran Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:46 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:19 ,

touran 1.9tdi rks ne gjendje perfekte

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:57 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI ,,

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:48 ,

wv touran 1.6 tdi automatic dsg

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 21:15 ,

Touran perfekt

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 11:13 ,

golf 5 2.0 TDI

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Qer 09:34 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 22:26 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 12:50 ,

Shitet tauran cross disel 1.6Tdi me 7ulse pa dogan����

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 19:36 ,

Audi Q7 3.0 tdi

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 13:05 ,

Touran 1.2 TSI

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Qer 12:21 ,

Touran 2010 2.0

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 22:56 ,

Shes touran 2.0 7 ulse

Histora e veturës

5 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 08:51 ,

VW Touran 1.9 TDI

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 01:25 ,

Shes VW TOURAN 2017 1.6 7 ULËSE

Histora e veturës

15 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 20:53 ,

Shitet Touran 2005

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 19:48 ,

Touran 1.9tdi

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 12:58 ,

Touran 2.0 DSG

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 16:42 ,

Touran

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 09:48 ,

Mercedes Benz GLK 220 �������� PANORAM AMG LINE

Histora e veturës

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 22:54 ,

Skoda 1.6 tdi 2013

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 17:14 ,

Suzuki Alto 1.0

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 02:54 ,

Audi a6 3.0 u shit flm merrjep

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 10:55 ,

Touran 2.0 2006

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 21:06 ,

Shitet Vetura Touran

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 10:53 ,

Shes Fellnet Golf 5 - Plus Seat Touran 180

Histora e veturës

180 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Mar 08:25 ,

Vw Caddy 1.9 tdi

Histora e veturës

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 10:30 ,

VW Touran disel 1.9 tdi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 10:56 ,

VW Touran disel 1.9 tdi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 15:21 ,

Vetura e Shitur��������

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 10:47 ,

VW TOURAN DISEL 1.9TDI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 23:01 ,

Shitet ose nderrohet VW Touran 7 ulese

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 10:40 ,

Touran

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 17:25 ,

Tauran 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 22:05 ,

touran

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 16:01 ,

Touran 1.9 tdi 2008.

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 15:57 ,

Shitet touran 1.6 tdi

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:32 ,

Touran DPF

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 18:04 ,

Wv Touran 2.0 TDI RKS

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 19:00 ,

Vetem shitet touran me 7 ulsee

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 22:24 ,

Shıtett touran me 7 ulseee

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 19:06 ,

Shıtett touran me 7 ulseee

Histora e veturës

8 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 17:49 ,

Touran

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 21:07 ,

Shıtett touran me 7 ulseee

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Touran | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione