VW touran | Prizren | Makina | Vetura

Audi , 2
Citroën , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe VW touran ,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj VW touran Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:43 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:56 ,

SHITET VW TOURAN 1.9 TDI 2009

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Sht 23:24 ,

Shes vw touran 1.6tdi(itkuqe) viti 2014 pa dogan

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 14:06 ,

Audi Q7 3.0 tdi

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 08:51 ,

VW Touran 1.9 TDI

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 01:25 ,

Shes VW TOURAN 2017 1.6 7 ULËSE

Histora e veturës

15 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 08:25 ,

Vw Caddy 1.9 tdi

Histora e veturës

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 10:30 ,

VW Touran disel 1.9 tdi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 10:56 ,

VW Touran disel 1.9 tdi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 15:21 ,

Vetura e Shitur��������

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 10:47 ,

VW TOURAN DISEL 1.9TDI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 23:01 ,

Shitet ose nderrohet VW Touran 7 ulese

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 09:46 ,

VW TOURAN

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 20:33 ,

Shitet VW Touran 2005 Highline 7 ulse

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 14:02 ,

VW TAURAN 1.9 TDI

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 19:07 ,

Vw Touran 2.0Tdi DSG bluemotion

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 21:04 ,

VW TOURAN

Histora e veturës

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 11:34 Shitorja ,

#VW Touran 2.0 TDI 7 ulse 2015

Histora e veturës

12 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Sht 10:26 ,

VW Touran dizel

Histora e veturës

6 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 01:08 ,

VW Volkswagen Touran Full Extra 2015

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 20:40 ,

VW Touran 2.0 DSG Automatic

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 11:40 ,

VW TOURAN 1.6TDI 2010 MANUAL

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 12:58 ,

VW Touran 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 10:27 ,

VW Touran 2.0

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 23:18 ,

VW Touran

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 12:54 ,

VW Touran 2.0 D

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:30 ,

Vw Touran

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 18:08 ,

Shitet TOURAN

Histora e veturës

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 15:08 ,

Vw touran viti2012 deri 2015

Histora e veturës

350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 22:56 ,

SHITET/TIRANE

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 23:08 ,

VW Touran benzin 2.0 fsi

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 13:05 ,

Shes VW Touran 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 17:18 ,

VW Touran benzin 2.0 fsi

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 12:43 ,

VW Touran benzin 2.0 fsi

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 19:43 ,

Shitet ose ndërrohet VW Touran Highline -05

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 17:46 ,

Shitet ose ndërrohet VW Touran Highline -05

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 14:41 ,

VW Touran 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 17:58 ,

VW Touran dizel

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 13:13 ,

Touran 2.0 TDI manual 6shpejtsi 6 muaj regjistrim

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Tet 23:58 ,

Shitet VW Touran Highline -05

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 12:46 ,

VW Touran dizel

Histora e veturës

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 21:03 ,

VW TOURAN

Histora e veturës

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Sht 16:17 ,

VW Touran 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj VW touran | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione