Vito | Prizren | Makina | Vetura

BMW , 3
Fiat , 2
Opel , 2
Mazda , 1
MG , 1
MINI , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vito , kategori Vetura , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vito Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:06 ,

Mercedes Vito 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:43 ,

Mercedes Vito 110 d

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 19:32 ,

Merceds Vito 112 CDI AUTOMATIK 1 vjet rexhistrim

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 06:40 ,

Mini Cooper ONE 1.6 Benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 17:26 ,

Mercedes VITO RKS skaduar

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 17:43 ,

Vito 112cdi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 09:24 ,

Volvo S80 1 Vjet RKS Ndrrim i Mundshem

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 22:52 ,

Mercedes vito 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 01:25 ,

Shitet Mercedes Benz - Vito 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 14:42 ,

Mercedes Vito 112

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Dhj 14:34 ,

Mercedes-Benz Vito 111 cdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Dhj 14:38 ,

Vito cdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 22:52 ,

Mercedes Vito 111cdi

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 20:23 ,

Mazda Mpv 2.0 diesel 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 10:21 ,

Mercedes Vito 110cdi 2011 2.2 dizell

100 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Nën 19:43 ,

Shes kombi mercedes vito

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Nën 22:34 ,

Mercedes Vito 2011 2.2 dizell

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Tet 14:38 ,

Vito 2009 3.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Tet 15:04 ,

Jan shit

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 17:22 ,

Mercedes vito 111 cdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 08:40 ,

shitet vito

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 08:32 ,

vito

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 19:04 ,

Kombi Vito

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 17:06 ,

Mercedes Viano

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 16:33 ,

Mercedes Viano dizel

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 10:31 ,

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 17:24 ,

mercedes vito

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 16:42 ,

Vito

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Gush 22:46 ,

Alfa Romeo 166 2.4 JTD Ndrrim i Mundshem

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Gush 09:04 ,

Mercedes benz vito cdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Korr 19:56 ,

Mercedes Vito 109 CDI

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 11:14 ,

Mercedes Benz

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 12:07 ,

Shes Mercedes Vito kombi

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Qer 01:49 ,

Vito

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 23:46 ,

vito ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 14:37 ,

Shitet urgjent

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 19:13 ,

Shitet mercedes vito 2.2cdi

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 00:31 ,

MERCEDES VITO 2.2 CDI

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 19:51 ,

Shitet me urgjent pres bleres serjoz

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Pri 19:31 ,

Mercedes Vito 111 2.2 CDI

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 16:11 ,

Fellga per MERCEDES .VW PASAT Golf etj.urgjend

45 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 16:27 ,

MERCEDES VITO 111 2.2 CDI

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 16:33 ,

Mercedes benz vito 111/2.2dizel

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 12:03 ,

Mercedes Benz Vito

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 00:16 ,

Kombi

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 20:35 ,

Mercedes Vito

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 12:16 ,

Mercedes vito 2008

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Dhj 22:02 ,

vito

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Nën 20:13 ,

Shes vito 111 2006

11 111 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vito | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vito në kategorinë All Category
  • Vito në kategorinë Makina
  • Vito në kategorinë Vetura
  • vito në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Vito në kategorinë Vetura
  • vito në kategorinë Vetura
  • Vito në kategorinë Vetura
  • vito në kategorinë Vetura
  • vito në kategorinë Vetura
  • Vito në kategorinë Vetura

Në fillim