bmw | Prizren | Makina | Vetura

BMW , 1455
Audi , 32
Opel , 23
Peugeot , 13
Fiat , 12
Ford , 12
Renault , 6
Citroën , 5
MINI , 4
Škoda , 4
Smart , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Chrysler , 2
Seat , 2
Acura , 2
Dodge , 2
Jaguar , 1
Rover , 1
Volvo , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:38
Linku:
,

BMW ALPINA E46 2004

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 16:51 ,

AUTO SHARRI BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:51 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

12 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:51 ,

BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI MERCEDES

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:51 ,

BLEJM VETURA QE SI PERDORNI DEFEKT AKSIDENT NDESHJE

Histora e veturës

77 777 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:03 Shitorja ,

Bmw X1 18d

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 ,

BMW GT 530 VITI 2010

Histora e veturës

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:08 ,

BMW 740 Individual xdrive

Histora e veturës

22 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:46 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:53 ,

BMW 530D Tuning E61

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:45 ,

Shitet

Histora e veturës

3 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:30 ,

BMW 3-318d F30

Histora e veturës

11 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:04 ,

Bmw 118 Ndrim i mundshem

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:31 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMWMercedes AUDI

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:38
Linku:
,

BMW ALPINA E46 2004

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:47 ,

BMW X5 3.0d

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 10:48 ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro Me Dogan Nga Ch���� ( Ndrrohet )

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 17:28 ,

Shitet Vetura. BMW er1

Histora e veturës

12 300 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Qer 22:54 ,

VW Scirocco 1.4 TSI

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 09:34 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 22:42 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Qer 22:42 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 22:35 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN TAN LLOJET VW BMW AUDI

Histora e veturës

89 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 22:26 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 19:24 ,

Bmw x3 30d M-sport Facelift 2017

Histora e veturës

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Qer 14:42 ,

Tapacira.per..gollf.2.gjeta..4 dyrsh.shum t rujtun

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 23:10 ,

Mercedes c320

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 14:20 ,

Bmw 325 ci

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 09:24 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:23 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:22 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:21 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:20 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Qer 07:29 ,

Bmw 318D 2.0 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 11:13 ,

BMW X3 35 D AUTOMATIK PANO BIXENON LED 4X4 ME DOGANE AKSION

Histora e veturës

17 100 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 23:01 ,

Shitet passat B8 Disel 1.6Tdi automatik dsg pa dogan 2015

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 20:52 ,

Bmw 2.0 dizel

Histora e veturës

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

BMW Bmw 320 Bmw Bmw Bmw Bmw BMW Bmw bmw bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione