dyer dhe dritare | Prizren | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dyer dhe dritare , kategori Vetura , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dyer dhe dritare Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:57 ,

MERCEDES B200 CDI AUTOMATIK 7-G TRONIC ME DOGANE&HOMOLOGIM

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:49 ,

BMW X3 3.0D XDRIVE 35D AUTOMATIK 4X4 PANO KAMERË DOG.+HOMOL

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 14:38 ,

Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTD 16V TCT SPORT PAKET

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Shk 16:10 ,

BMW (Mpacket)

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 00:53 ,

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 11:18 ,

Range Rover Sport HSE

9 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 23:15 ,

BMW 320 M PAKET

25 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 13:34 ,

Golf Plus 1.6 TDI 105 KF DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Gush 22:19 ,

VW POLO1.9TDI-LIR-MIR- KLIMATRONIK-ZVICRAN

3 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 09:49 ,

Shes Polo 1.2 Benzin 2010

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Dhj 16:08 ,

Bëjmë Servisin Dyer dhe Dritare Nga Plastika

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 12:50 ,

Mercedes A 170

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Nën 22:11 ,

Golf 3

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj dyer dhe dritare | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Vebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar "Unë pranoj" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione