golf 6 | Prizren | Makina | Vetura

Audi , 23
BMW , 16
Ford , 7
Opel , 6
Seat , 5
Peugeot , 5
Renault , 5
Fiat , 3
Citroën , 3
Mazda , 2
Škoda , 2
Acura , 2
Dodge , 2
Chrysler , 1
Suzuki , 1
Wiesmann , 1
Hyundai , 1
Honda , 1
Smart , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 6 , kategori Vetura , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 6 Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:12
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 15:02 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 ,

GOLF 5 1.9 TDI VITI 2005

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 ,

GOLF 5 1.9 TDI Viti 2009

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 ,

Shes Fellnet Golf 5 - Plus Seat Touran 150 euro

150 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:27 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN TAN LLOJET VW BMW AUDI

89 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:26 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:12
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:45 ,

fellne 15

155 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:14 ,

Bmw 325 ci

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 ,

Vw golf 5 1.9 tdi

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:09 ,

Shitet golf 6 i ri 2009

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:43 ,

Golf 2 1.6 turbo diesel

1 099 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:43 ,

Shitet Nderrohet Golf 6 GTD

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:12 ,

Shes.ford.1.8 dizell.n.gjendje shum t mir.

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 15:07 ,

VW Volkswagen Scirocco 1.4 tsi 160ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 12:21 ,

Golf VII 2.0 TDI Hihgline (Urgjent)

16 499 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 10:54 ,

Shes fara .(Drita) te modeleve. Te. Reja

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 10:00 ,

Shes motorra 2.5 dizell per mercedesa.

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 09:59 ,

Motorra .2.5 dizell.Per mercedes.124.200.250sh

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 09:57 ,

Shes motorr per..ford.1.8 dizell.

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 09:56 ,

Pomba.t.benxines.per vw.opell.golf.audi.etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 09:55 ,

goma. 225.70.R.15.C. viti.prodhimit.(2019)

25 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 08:45 ,

SHITET PASSAT DISEL 1.6TDI AUTOMATIK DSG ME DOGAN PAGUME

11 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 23:26 ,

SHITET OPEL INSGNIA DISEL 2.0CDTI AUTOMATIK 1VIT RKS

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 23:25 ,

SHITET GOLF 6 DISEL 2.0TDI AUTOAMTIK DSG VIti 2012 PA DOGAN

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 23:24 ,

SHITET GOLF 7 DISEL 1.6TDI AUTOMATIK PA DOGAN BOJ NDRIM

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 11:09 ,

Golf 4 1.9TDI (ll) 6 shpejtsi

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 07:54 ,

SHITET GOLF 6 DISEL 1.6TDI I DOGANUR RKS 8MUJ BOJ NDRIM

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 19:19 ,

shitet

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 14:41 ,

Shes.pjes.per.kombi.t2.t3.me qmim te arsyshum

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:39 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:36 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 14:35 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 13:34 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 GTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 10:19 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Shk 20:19 ,

Braniku sport - Ford Fiesta mk5

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 07:54 ,

SHITET S CLAS 320CDI PRESIDENTIAL AITOMATIK ME RKS 6MUJ

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 16:53 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI VW GOLF MERCEDES

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 18:35 ,

Jan....shitt

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 07:15 ,

GOLF V GOAL 1.9

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 16:17 ,

Shes.fellne.R.13.me 4. Shtrafa.ndrim.me.14.15.she

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:16 ,

Golf 6 GTD

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 10:32 ,

VW Passat 3G5 2.0DTI 110KW Blue Motion I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 10:31 ,

VW Golf VII 1.6TDI 81KW I DOGANUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Shk 19:52 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81 shitet pak urgjent

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 14:56 ,

Golf 6 TDI 2.0 DSG AUTOMATIK 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 19:24 ,

Golf 6 2.0 tdi dsg

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 6 | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione