mercedes | Prizren | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 2573
Audi , 42
Opel , 24
BMW , 20
Ford , 14
Fiat , 13
Peugeot , 11
Alfa Romeo , 10
Renault , 10
Citroën , 5
Chrysler , 4
Mazda , 3
Nissan , 3
Seat , 2
Škoda , 2
Acura , 2
Alpina , 2
Smart , 2
Chevrolet , 2
MINI , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1
GMC , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes , kategori Vetura , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:19 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:57 ,

MERCEDES B200 CDI AUTOMATIK 7-G TRONIC ME DOGANE&HOMOLOGIM

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN TAN LLOJET VW BMW AUDI

89 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:15 ,

Shes Mercedes Benz E250 4Motion

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:12 ,

Pomba.t.benxines.per vw.opell.golf.audi.etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:10 ,

Shes motorra 2.5 dizell per mercedesa.

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:09 ,

Motorra .2.5 dizell.Per mercedes.124.200.250sh

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:08 ,

Shes motorr per..ford.1.8 dizell.

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:07 ,

goma. 225.70.R.15.C. viti.prodhimit.(2019)

25 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:06 ,

Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:04 ,

Shitet shtepija ne prizeren me 4 ari oborr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:01 ,

Mercedes C220 AMG Packet 4 Matic 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:37 Shitorja ,

Mercedes E-Klasse E20

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:25 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:25 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV ��

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:35 ,

Pjes Per Mercedes Cklasee Audi A3 Skoda Octavi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:33 ,

Mercedes E240 2000 - 2.4 V6 Automatik W202

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:42 ,

MERCEDES E 280 DIZELL 3.0

7 300 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:17 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:09 ,

Mercedes c220

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:49 ,

Mercedes A180 CDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:27 ,

Mercedes Benz C180 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:26 ,

Mercedes Benz GLK 220 4Matic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:04 ,

Shitet.Ford.eskord.1.8 dizell.viti prodhimit 1992.

680 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:15 ,

Mercedes benz

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:23 ,

Shitet 190d 2.5 turbo

3 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:31 ,

Audi A3 3x Sline

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 23:27 ,

VW Volkswagen Scirocco 1.4 tsi 160ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 22:50 ,

Mercedes-benz

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 20:22 ,

Mercedes - Benz CLS-320 CDI

11 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 20:19 ,

Braniku sport - Ford Fiesta mk5

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 16:56 ,

Mercedes Benz

2 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 16:46 ,

Shitet urgjant

1 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 15:48 ,

Mercedes Vito 110 d

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 09:40 ,

Merceses E klas 2.2 CDI Viti 2000 (RKS)

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 09:31 ,

Mercedes C 220 CDI Viti 2010 Pa Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 09:29 ,

Mercedes Ml 320 CDI Viti 2007 (RKS)

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 08:52 ,

Mercedes benz a clas

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 07:59 ,

SHITET SEAT LEON DISEL 2.0TDI AUTOMATIK ME RKS

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 07:58 ,

SHITET ALFA ROMEO DISEL 1.9JTD AUTOMATIK RKS

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 07:56 ,

SHITET OPEL INSGNIA DISEL 2.0CDTI AUTOMATIK 1VIT RKS

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 07:54 ,

SHITET S CLAS 320CDI PRESIDENTIAL AITOMATIK ME RKS 6MUJ

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim