opel | Prizren | Makina | Vetura

Opel , 2676
Audi , 27
BMW , 16
Ford , 16
Peugeot , 15
Renault , 13
Fiat , 11
Citroën , 6
Acura , 5
Škoda , 3
Mazda , 2
Chrysler , 2
Jaguar , 2
Volvo , 2
Smart , 2
MINI , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:18 ,

Shitet Mercedes-Benz CLS 250 CDI / full-option / AMG PACK

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

Opel Astra J

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:55 ,

Opel Astra J

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:12 ,

OPEL MERIVA 1.7TD 2004 ne gjendje perfekte

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:48 ,

Opel combo 2.5 dizel

Histora e veturës

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:47 ,

SHITET Opel Vivaro B 1.6 CDTi 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:20 ,

Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:50 ,

Opel Corsa C viti prodhimi 2002 Euro4 1.2 Benzin Pa Dogan

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:29 ,

Opel Corsa 1.2 2005

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:46 ,

Shitet Opel Kadett 500 euro

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:02 ,

Passat CC 2.0 TDI 125KW 170ps

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:01 ,

opel Meriva 1.3 CDTI

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:07 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:39 ,

Opel corsa 1.2 benzin

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Gush 11:51 ,

OPEL ASTRA

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 01:23 ,

VW Scirocco 1.4 TSI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 07:57 ,

Opel conbo

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 18:20 ,

Volvo S40 2.4 Benzin Automatik RKS ( Ndrrohet )

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 13:08 ,

Shitet opel meriva disel 1.7Cdti viti 2004 me rks boj ndrim

Histora e veturës

3 333 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 01:03 ,

Opel Meriva 1.6 benzin

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 19:16 ,

shitet opel astra pa dogan

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 15:56 ,

Opel Zafira 2001 Benzin 1.8 Shume pak i vozitur

Histora e veturës

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 09:12 ,

Opel Astra - G 20 TD

Histora e veturës

2 799 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Korr 09:22 ,

BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI MERCEDES

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Korr 19:59 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

12 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Korr 11:46 ,

Opel corsa

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 02:00 ,

Opel Astra H.VP.2008!

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 21:31 ,

Shitet Opel Astra F

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 18:46 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 10:33 ,

Opel Corsa 1.7 cdti rks

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 00:11 ,

Opel Corsa 1.4 16V

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 09:12 ,

opel vectra

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 15:34 ,

Opel corsa

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Korr 12:54 ,

Shitet Opel Zafira 2.0 ne gjendje shum të regullt

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 16:43 ,

Opel Zafira; 1.9 Cdti

Histora e veturës

4 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 00:46 ,

Opel Corsa 1.3 cdti ECOflex

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 14:00 ,

Opel zafira 1.7 dizel

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 12:32 ,

Opel corsa 1.4 16V

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 11:44 ,

Pikap Opel Combo

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 09:21 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 23:19 ,

Corsa

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 10:53 ,

Opel Corsa 1.2

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione