opel zafira | Prizren | Makina | Vetura

Opel , 291
Audi , 10
BMW , 6
Ford , 5
Fiat , 4
Peugeot , 4
Renault , 3
Citroën , 2
Mazda , 2
Smart , 2
Chrysler , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1
MINI , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel zafira,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel zafira Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:44 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:18 ,

Opel Zafira

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 10:48 ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro Me Dogan Nga Ch���� ( Ndrrohet )

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 22:54 ,

VW Scirocco 1.4 TSI

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 14:08 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 09:34 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 22:26 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 14:42 ,

Tapacira.per..gollf.2.gjeta..4 dyrsh.shum t rujtun

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:24 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:23 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:22 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:21 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:20 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 10:47 ,

Opel zafira

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Qer 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

Histora e veturës

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 19:36 ,

Audi Q7 3.0 tdi

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 09:11 ,

VW Beetle 2.0 Benzin RKS 1 Vitë Me Klim

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 13:26 ,

Opel zafira 1.7 dizel

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 13:21 ,

Opel zafira 2003

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 18:39 ,

Smart For Two 1.0Benzin automatik Tiptronik viti 2011

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Maj 10:22 ,

Opel Zafira

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 23:15 ,

Shitet golf 6 Rline disel 1.6Tdi viti 2011 pa dogan bojndrim

Histora e veturës

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 21:04 ,

Opel zafira

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 00:09 ,

Opel Zafira 1.9 2006

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 23:07 ,

Karrikat per opel zafira (7 ulese)

Histora e veturës

95 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 16:47 ,

Opel zafira 1.8 16v

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 11:29 ,

PASSAT B8 2.0 DSG

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:25 ,

Shes Opel Zafira 2.0 Deisel

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 21:01 ,

Opel Zafira 2.0 DTJ Dizel��������

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 15:59 ,

Opel Zafira

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:57 ,

Mini Cooper ONE 1.6 Benzin

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 01:12 ,

Peugeot 206 2001 1.4 Benzin Klima A/C RKS Tip Top

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 08:53 ,

Pomp.e.benxines.me.rrym.per.mercedes..benx

Histora e veturës

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 17:51 ,

Opel Zafira 2001 Benzin 1.8 Shume pak i vozitur

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 21:25 ,

Opel Zafira

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 11:25 ,

Shitet Opel Zafira 2.0

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Mar 07:00 ,

Shes opel zafira

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Mar 10:34 ,

Renault Megan Scenic Automatik

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 13:36 ,

opel zafira 2002

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel zafira | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione