seat | Prizren | Makina | Vetura

Seat , 291
Audi , 7
Ford , 7
BMW , 6
Opel , 5
Renault , 5
Peugeot , 4
Fiat , 3
Mazda , 2
Smart , 2
Acura , 1
Chrysler , 1
Citroën , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1
Infiniti , 1
Jaguar , 1
Nissan , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe seat,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj seat Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:18 ,

AUDI A6 3.0 TDI SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:59 ,

SEAT LEON 1.6TDI LED MATRIX 2014 ����Me Dogan RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

VW Passat 1.8 Benzin 1998 Klimatronik RKS

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:55 ,

Mercedes B 180 CDI Automatik Me Dogan ( Ndrrohet )

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 ,

Seat Leon 2.0 TDI FR 170ps RKS

8 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 ,

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS 03/2022

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:11 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:18 ,

Seat Ibiza 1.2 TSI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:44 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:33 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:08 ,

Smart For Two 1.0Benzin automatik Tiptronik viti 2011

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 14:54 ,

Peugeot 308

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 11:57 ,

Bmw 325 ci

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 11:34 ,

Seat Altea Xl

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 11:28 ,

Seat ibiza 1.4 TDI Viti 2009 (RKS)

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 10:17 ,

seat Altea viti 2010 2.0 automatik shitet dhe ndrrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 12:00 ,

U shit

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 11:29 ,

PASSAT B8 2.0 DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 15:43 ,

Seat Altea XL 2.0

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 17:22 ,

Seat cordoba 1.6

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 11:10 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 09:01 ,

shitet vetur seat ibiza tip top

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 11:13 ,

Shitet Vetura Seat

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Pri 05:23 ,

Seat. Ibiza. 1.6. TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 03:42 ,

Merceds Vito 112 CDI AUTOMATIK 1 vjet rexhistrim

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 09:04 ,

Seat Inca 1.4 MPI RKS

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 07:25 ,

Seat

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 14:34 ,

Seat

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 13:36 ,

VW Golf VII 1.6TDI 81KW I DOGANUAR

11 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 11:48 ,

VW Passat 3G5 2.0DTI 110KW Blue Motion I DOGANUAR

15 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 10:36 ,

Pomba.t.benxines.per vw.opell.golf.audi.etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 10:53 ,

Shes Fellnet Golf 5 - Plus Seat Touran 180

180 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Mar 08:53 ,

Pomp.e.benxines.me.rrym.per.mercedes..benx

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 20:16 ,

Seat Altea 2.0 Disel

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 15:02 ,

Shes

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 20:45 ,

Seat Ibiza 2007 1.4 Benzin 160.000 KM

2 975 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Mar 16:32 ,

Shitje

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 01:09 ,

shitet seat ibiza 1.4 dizell

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 19:37 ,

SEAT IBIZA 1.4 Diesel

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 12:16 ,

Volwagen T5 me Klime

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Mar 14:41 ,

Shes.pjes.per.kombi.t2.t3.me qmim te arsyshum

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:39 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:36 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 14:35 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 07:52 ,

Seat Ibiza FR

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj seat | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • seat ibiza në kategorinë Vetura | Renault | Megane
  • seat ibiza në kategorinë Vetura | Seat | Cordoba
  • Seat në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • Seat në kategorinë Vetura | Opel | Corsa
  • seat altea në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • Seat ibiza në kategorinë Vetura | Audi | A3
  • Seat në kategorinë Vetura | Volvo
  • Seat ibiza në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • Seat altea në kategorinë Vetura | BMW
  • Seat ibiza në kategorinë Vetura | Dacia

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione