touran | Prizren | Makina | Vetura

Audi , 4
BMW , 2
Opel , 2
Suzuki , 2
Citroën , 1
Ford , 1
Peugeot , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe touran , kategori Vetura , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj touran Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:09 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:58 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:22 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:37 ,

wv touran 1.6 tdi automatic dsg 7 ulëse

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:35 ,

Vw Caddy 1.9 tdi

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:35 ,

Touran 2.0 TDI Viti 2007 (RKS) DSG

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 06:48 ,

Touran Cross 2.0 Full Extra

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 10:56 ,

VW Touran disel 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 19:52 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81 shitet pak urgjent

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 15:21 ,

Vetura e Shitur��������

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 10:47 ,

VW TOURAN DISEL 1.9TDI

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 23:01 ,

Shitet ose nderrohet VW Touran 7 ulese

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 11:13 ,

Suzuki Alto 1.0

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 10:40 ,

Touran

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 17:25 ,

Tauran 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 12:29 ,

Audi a6 3.0 u shit flm merrjep

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 12:23 ,

Shes VW Touran 2.0 DSG 7 ulese

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 09:16 ,

Touran 2.0 DSG

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Jan 16:25 ,

VW Touran 2.0

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 22:05 ,

touran

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 16:01 ,

Touran 1.9 tdi 2008.

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 15:57 ,

Shitet touran 1.6 tdi

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:32 ,

Touran DPF

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 18:04 ,

Wv Touran 2.0 TDI RKS

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 19:00 ,

Vetem shitet touran me 7 ulsee

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 22:24 ,

Shıtett touran me 7 ulseee

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 19:06 ,

Shıtett touran me 7 ulseee

8 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 17:49 ,

Touran

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 21:07 ,

Shıtett touran me 7 ulseee

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Dhj 15:16 ,

Shıtett touran me 7 ulseee

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 13:05 ,

Audi Q7 3.0 tdi

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Dhj 17:25 ,

Vetmm shıtet

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 13:12 ,

Touran

155 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 10:56 ,

Touran

155 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Dhj 17:27 ,

TOURAN 2.0 (TDI) AUTOMATIK ME DOGAN

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 09:46 ,

VW TOURAN

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 20:33 ,

Shitet VW Touran 2005 Highline 7 ulse

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 20:56 ,

Suzuki Alto 1.0

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Nën 09:40 ,

Shitet touran 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 14:02 ,

VW TAURAN 1.9 TDI

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 20:10 ,

Shitet&ndrrohet

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 16:39 ,

Renault Megane 1.9 -04 Dizell ��

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 19:07 ,

Vw Touran 2.0Tdi DSG bluemotion

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 21:04 ,

VW TOURAN

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 01:16 ,

touran 2.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 21:51 ,

Shitet ose nderrohet VW Touran Highline

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 19:45 ,

Shitet vetura Touran 2005

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Tet 11:34 Shitorja ,

#VW Touran 2.0 TDI 7 ulse 2015

12 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj touran | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim