vetur | Prizren | Makina | Vetura

Opel , 127
Audi , 63
Renault , 60
BMW , 58
Fiat , 58
Ford , 41
Peugeot , 37
Citroën , 25
Seat , 10
Kia , 8
Chevrolet , 7
Acura , 6
Nissan , 6
Hyundai , 5
Jeep , 5
Mazda , 5
Volvo , 5
Suzuki , 4
Alpina , 3
Chrysler , 3
Škoda , 3
Toyota , 3
Bentley , 2
Dacia , 2
Daihatsu , 2
Honda , 2
Lancia , 2
MINI , 2
Artega , 1
Daewoo , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1
Jaguar , 1
Lotus , 1
Porsche , 1
Saab , 1
Smart , 1
Yugo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetur ,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetur Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:44 ,

Shes Suzuki Alto 1.0 benzin me Klim

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:27 ,

Vetur

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:44 ,

BMW X1 2.0 DISELL viti 2012, Panoram

Histora e veturës

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 19:30 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 17:39 ,

Shes Toyota Aygo

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Tet 21:02 ,

SHITET MERCEDES E220 - NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Tet 23:17 ,

Veture

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 19:51 ,

Kerkoj nje vetur ndrrim me kuzhin .dhom gjumi etj

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 15:54 ,

Shes veturen Mazda C5

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Tet 10:22 ,

Shitet dhe ndrohet

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 00:02 ,

Shitet ose ndrim me naj vetur tjeter

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 15:48 ,

Shitet ose ndrim me naj vetur tjeter

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 15:07 ,

Mercedes c320

Histora e veturës

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 01:50 ,

Shitet/ndrrohet Fiat Grande Punto

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 00:00 ,

Vetur

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 13:44 ,

Top vetur 1.9 cdti

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 15:19 ,

Top vetur 1.9 cdti

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 08:55 ,

Vetur

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Tet 17:24 ,

Shitet ndrrohet opel astra 1,7 diesel 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 20:51 ,

Bora 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 10:53 ,

Shes kolicen per vetur

Histora e veturës

359 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 20:15 ,

Passat 3c TDI 2.0 1 bregazno

Histora e veturës

6 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 15:25 ,

Audi A3 2.0 TDI 3x SLine full Option

Histora e veturës

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 16:26 ,

VW PASSAT 1.9TDI 2003

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 00:09 ,

Golf 4 Pacific

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 09:53 ,

Shes insignia

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 19:33 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 01:13 ,

Fiat

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 16:51 ,

Opel insigna sports Tourer SW

Histora e veturës

8 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 12:26 ,

Vetur

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Gush 13:50 ,

Shitet vetura wolsfagen polo 1993

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 13:35 ,

Shitet urgjant

Histora e veturës

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 16:17 ,

Shitet vetura urgjent ose ndrohet me vetur ma te vogel

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 21:41 ,

Shes renon

Histora e veturës

11 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 13:45 ,

Renault Megane 1.5

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: > 500 000
25 Korr 11:46 ,

Opel corsa

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 20:03 ,

Vetur

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 11:11 ,

Shitet Renault 25 Bakara

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Korr 17:04 ,

Wolkswagen Tiguan

Histora e veturës

12 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 16:52 ,

Shitet Golf 5

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 03:50 ,

golf 2 diesel

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 03:50 ,

C3 vetur

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Korr 13:49 ,

Shes apo e ndrroj veturen

Histora e veturës

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 22:20 ,

Cady 1.9 Tdi me Klim 10 muj rks Top-Top

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 16:41 ,

Peugeot 206+

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Qer 14:25 ,

Vetur

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetur | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione