Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Prizren

Acura , 125
Aixam , 21
Alfa Romeo , 309
Alpina , 36
Artega , 15
Audi , 2309
BAIC , 1
Bentley , 7
BMW , 1995
Bugatti , 2
Buick , 8
Cadillac , 4
Chevrolet , 85
Chrysler , 80
Citroën , 796
Corvette , 3
Dacia , 26
Daewoo , 34
Daihatsu , 16
Dodge , 36
Ferrari , 6
Fiat , 1215
Ford , 1407
GMC , 10
Grecav , 1
Honda , 64
Hummer , 3
Hyundai , 109
Infiniti , 1
Isuzu , 11
Jaguar , 42
Jeep , 128
Kia , 112
KTM , 3
Lada , 30
Lancia , 52
Land Rover , 125
Lexus , 3
Ligier , 1
Lincoln , 6
Lotus , 3
Maserati , 11
Maybach , 1
Mazda , 145
Mercedes-Benz , 4254
MG , 8
MINI , 78
Mitsubishi , 141
Nissan , 234
NSU , 3
Opel , 3769
Peugeot , 1172
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 26
Proton , 2
Renault , 1474
Rover , 58
Saab , 17
Seat , 415
Škoda , 242
Smart , 181
Ssangyong , 23
Subaru , 20
Suzuki , 93
Talbot , 4
Tata , 6
Tesla , 6
Toyota , 112
Trabant , 1
TVR , 7
UAZ , 3
VW Volkswagen , 10045
Volvo , 182
Wartburg , 2
Wiesmann , 5
Yugo , 57
Zastava , 32

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Qer 09:04
Linku:
Vetura , Prizren

sprinter

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 22:38 Vetura , Prizren

��BLEJM TE GJITHA VETURAT BMW VW AUDI MERCEDES

999 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:38 Vetura , Prizren

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:37 Vetura , Prizren

vw pasat

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:36 Vetura , Prizren

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 22:34 Shitorja Vetura , Prizren

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 22:34 Vetura , Prizren

Shitet renault scenik 1.9 dizell rks

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:30 Vetura , Prizren

Bmw X5 M50D

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:25 Vetura , Prizren

Polo (7) 1.4 TDi ��������

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:25 Vetura , Prizren

cady

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione