Prizren | Makina | Vetura

Acura , 106
Aixam , 18
Alfa Romeo , 257
Alpina , 36
Artega , 12
Audi , 1954
Bentley , 5
BMW , 1592
Bugatti , 1
Buick , 7
Cadillac , 2
Chevrolet , 75
Chrysler , 70
Citroën , 622
Corvette , 2
Dacia , 21
Daewoo , 34
Daihatsu , 11
Dodge , 22
Ferrari , 7
Fiat , 1045
Ford , 1194
GMC , 9
Grecav , 1
Honda , 60
Hummer , 4
Hyundai , 96
Infiniti , 1
Isuzu , 9
Jaguar , 32
Jeep , 79
Kia , 83
KTM , 3
Lada , 23
Lancia , 40
Land Rover , 85
Lexus , 1
Lincoln , 2
Lotus , 3
Maserati , 6
Maybach , 1
Mazda , 105
Mercedes-Benz , 3519
MG , 7
MINI , 90
Mitsubishi , 116
Nissan , 184
NSU , 3
Opel , 3202
Peugeot , 1006
Piaggio , 2
Pontiac , 2
Porsche , 16
Proton , 2
Renault , 1299
Rover , 44
Saab , 18
Seat , 336
Škoda , 161
Smart , 157
Ssangyong , 16
Subaru , 11
Suzuki , 62
Talbot , 3
Tata , 1
Toyota , 93
Trabant , 1
TVR , 7
UAZ , 2
VW Volkswagen , 8387
Volvo , 157
Wartburg , 1
Wiesmann , 5
Yugo , 56
Zastava , 31

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:32
Linku:
,

GOLF 7 1.6TDI 4MOTION

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:35
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 13:32 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:12 ,

Passat 2006 6shpejtsi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 04:52 ,

Shes

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 00:02 ,

u shit

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 13:49 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 21:56 ,

shitet golf 7 disel 1.6Tdi blumotion automatik dsg pa dogan

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 18:24 ,

Passat

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 09:15 ,

PASAT

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 18:18 ,

PASAT

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 15:57 ,

AUTOMATIK boj ndrim 1muj rks

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 12:54 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:56 ,

Vw FOX

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 14:00 ,

Shitet Shishat me super qmime

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 22:49 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 10:04 ,

Shitet pikap caddy disel 2.0Tdi automatik dsg 4X4Pa dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 20:58 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 18:06 ,

Shitet vetura MERCEDES-BENZ A180

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 15:37 ,

Bmw x6 3.0d

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 12:47 ,

Shes BMW 525 TWIN Turbo

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 14:47 ,

Honda Civic 85xxx kmh te kalume

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Pri 20:14 ,

Shitet Mitsubishi Colt

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 18:20 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 18:08 ,

Mercedez Benz A-Class

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 14:18 ,

Citroen evasion 8 ulse me rks

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 12:48 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 09:24 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 21:07 ,

Shitet x5

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 11:32 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 15:26 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 15:14 ,

Opel Corsa

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 12:46 ,

SHITET BMW X6 30 D

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 16:46 ,

SHITET BMW X6 30 D

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 11:18 ,

Kombi T3

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 06:57 ,

Citoren me 8 ulse

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 23:33 ,

Shitet x5 bmw

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Mar 15:44 ,

Golf 4 tdi 1 tkuqe.

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 12:41 ,

Mercedez Benz A-Class

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 01:13 ,

Shitet Audi A4 Matrix

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 12:31 ,

Shes vetur

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 19:58 ,

polo

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Mar 11:55 ,

Mercedes cls 350cdi 4matic 265ps CH model

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 16:45 ,

kryt e motorrit turbina boshpumpa per golf 4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Mar 10:15 ,

OPEL SİGNUM ECOTEC DİZEL MUNDHSEM NDRRİM

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 15:01 ,

Shitet shishat me super qmime

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 17:14 ,

Fiat punto

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 00:12 ,

Shitet Škoda

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione