Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

, kerkoj | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 169
Audi , 100
BMW , 81
Fiat , 52
Renault , 50
Acura , 30
Ford , 28
Nissan , 18
Peugeot , 18
Alfa Romeo , 14
Citroën , 13
Toyota , 8
Suzuki , 8
Hyundai , 8
Lada , 7
Jeep , 7
Seat , 6
Honda , 6
Škoda , 5
Volvo , 5
Porsche , 4
Mazda , 3
Zastava , 3
Alpina , 3
Bugatti , 3
Smart , 3
Bentley , 3
TVR , 2
Kia , 2
Jaguar , 2
Rover , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
BAIC , 1
Cadillac , 1
Grecav , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kerkoj,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj , kerkoj Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:28 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa D 1.3 CDTI ecoflex 11.2012

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:09 Vetura , Prishtinë

Citroen C3 1.6 HDi Viti 2012 RKS Me Klim Gjendje PERFEKTE

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:03 Vetura , Prishtinë

Mercedes C 220 CDI 6SHPEJTSI PA DOGAN 2002

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:26
Linku:
Vetura , Gjakovë

4X4 CITROEN 2.0 DS5 DIESEL + HYBRID + 4X4

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:23 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:52 Vetura , Prishtinë

VW up! 1.0 Benzin Viti 2018 RKS Me Klimë Gjendje PERFEKTE

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 16:43 Vetura , Therandë

KËRKOJ DOKUMENTE PER NISSAN TERRANO 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 09:39 Vetura , Pejë

BMW 435xd M

25 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 09:38 Vetura , Pejë

Passat CC PA DOGAN

7 100 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Mar 23:56 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 17:36 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 320d e46 Facelift Automatik Viti 2004 Karrigat M

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

20 Mar 09:40 Vetura , Prishtinë

SHES FIAT PANDA 4X4 1.3 DIESEL

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 21:56 Vetura , Prishtinë

kasetofon fiat stilo

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 17:54 Vetura , Drenas

Mercedes E-220 CDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 16:13 Vetura , Ferizaj

kerkoj zafir per pjes

05 Mar 14:00 Vetura , Skenderaj

Kerkoj golf 4 karavan pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 16:07 Vetura , Skenderaj

Kerkoj me ble Pikap Caddy

1 500 EUR

03 Mar 12:01 Vetura , Deçan

Nissan Pathfinder 3.3 v6����

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 19:34 Vetura , Pejë

Kerkoj

02 Mar 00:18 Vetura , Gjilan

Opel 1.6 cdti automatik 2013 i doganuar nga ch

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 04:51 Vetura , Mitrovicë

Flm merr jep u kry

4 000 EUR

26 Shk 11:25 Vetura , Skenderaj

Kerkoj golf 3 karavan pa dogan

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Shk 16:11 Vetura , Prishtinë

Kerkoj karrik 2she per t3

18 Shk 20:57 Vetura , Prizren

Kerkoj vetur mercedes c220cdi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Shk 21:30 Vetura , Prizren

Kerkoj pikap

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Shk 16:12 Vetura , Skenderaj

Kerkoj Audi 90 Quattro

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 16:03 Vetura , Prishtinë

vetur

09 Shk 19:19 Vetura , Prishtinë

kerkoj golf 4 pa dogane

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Shk 18:47 Vetura , Gjilan

Kedi 1.9 TDI AUTOMATIK 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 20:15 Vetura , Prishtinë

Blej blej golf 4.5.6.7t aksidentum audi. Pasat touran tigua

123 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 08:15 Vetura , Prizren

Pershendetje

06 Shk 20:06 Vetura , Ferizaj

Shitet ose ndrrohet

2 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 22:37 Vetura , Deçan

Opel frontera 3.1

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 20:08 Vetura , Gjilan

Radio me navigacion per te gjithe llojet e veturave

190 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Shk 19:10 Vetura , Fushë Kosovë

diesel

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 13:41 Vetura , Pejë

Blej pasat B4 B5 1.9 disel per pjes

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj , kerkoj | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione