Automatik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 8398
Mercedes-Benz , 4866
Audi , 2980
BMW , 2316
Opel , 1873
Peugeot , 651
Citroën , 594
Renault , 551
Ford , 327
Smart , 229
Škoda , 228
Seat , 210
Land Rover , 184
Jeep , 158
Fiat , 150
Kia , 121
Nissan , 118
Hyundai , 113
Volvo , 104
Toyota , 82
Chevrolet , 75
Chrysler , 73
Mitsubishi , 69
Alfa Romeo , 64
Mazda , 63
MINI , 38
Jaguar , 38
Honda , 34
Suzuki , 33
Ssangyong , 33
Dodge , 24
Porsche , 24
Rover , 16
Saab , 15
Lancia , 10
Cadillac , 9
Acura , 8
Hummer , 6
Daihatsu , 6
GMC , 6
Daewoo , 5
Dacia , 4
Aixam , 4
Corvette , 4
Lincoln , 3
Pontiac , 3
MG , 3
Infiniti , 3
Subaru , 3
Lexus , 3
Isuzu , 2
Buick , 2
Lotus , 1
Zastava , 1
Alpina , 1
Artega , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Automatik,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Automatik Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:34
Linku:
,

Mini Countryman 2.0 dizel 2012 Automatik

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Qer 11:17
Linku:
,

Citroen C5 2.0 Automatik

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:18
Linku:
,

VW Passat 2.0 Alltrack

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:33
Linku:
Shitorja ,

TOUAREG 3.0 TDI I DOGANUAR 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 16:53
Linku:
,

MERCEDES A CLASS NE GJENDJE TE RREGULLT

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 23:17 ,

AUDI A5 3.0 TDI V6 QUATTRO Automaik 2011

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:15 ,

Nderrues automatik per Nissan

499 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:13 ,

Touran 2.0 TDI automatik 2007-7 ulse

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:06 ,

Passat B7 2.0 TDI vp 2012 AUTOMTIK DSG

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:06 ,

BMW 118d AUTOMATIK 2011 PA DOGAN NGA ����GJERMANIJA����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:06 ,

Passat 3c 2.0tdi DSG

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:04 ,

Volvo S60 R Design 1.6D Drive

15 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:53 ,

Shes veturen Q5 quattro, e blerë ne Audi Gjermani

40 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 22:52 Shitorja ,

AUDI A6 3.0TDI AUTOMATIK viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:52 Shitorja ,

Audi Q5 3.0 Quattro 2x S-line

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:52 Shitorja ,

Bmw X1 18d

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:52 Shitorja ,

Śkoda Octavia 2.0 TDI Automatik 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:51 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:51 Shitorja ,

Audi A8 3.0 Quattro

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:51 Shitorja ,

Audi A8 3.0 Quattro

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:50 Shitorja ,

Mercedes GLK 220 CDI 4 Matic

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:50 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:50 ,

Mercedes Benz C250 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:49 Shitorja ,

Mercedes E270 CDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:49 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:49 Shitorja ,

Mercedes GLK 220 CDI 4 Matic

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:49 Shitorja ,

Audi Q5 2.0 Quattro 2x S-line

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:48 ,

Passat B7 2.0Tdi 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:48 Shitorja ,

Smart 1000 cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:47 ,

Bmw 3Serie 320d 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:47 ,

Mercedes Benz C220 2013����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:47 Shitorja ,

smart 1000 cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:46 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:46 Shitorja ,

Skoda Octavia 2.0 TDI Automatik 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:46 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:41 ,

Bmw 116d 2014 AUTOMATIK ��������

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:35 ,

Shitet Audi Q3 - 2.0 quatro - S-tronic

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:35 ,

Passat B7 2.0 TDI Automatik DSG BlueMotion Start/Stop RKS

8 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:34 ,

Toureg 3.0 TDI Automatik FaceLift Lekur Xenon RKS Model 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:34 ,

Shitet Opel Zafira 2.0cdti -Automatik

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:34 ,

Shitet Bmw 320 diesel - Automatik

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:33 ,

Shitet Audi A3 - 2.0 TDI

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:31 ,

Shitet Alfa Romeo - 2.4 Automatik

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:28 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION ECO NRRIM I MUNSHSHUM

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:28 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:27 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:27 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK FACELIFT 2012 / ME DOGAN

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:26 Shitorja ,

BMW 218D AUTOMATIK 2014 ME DOGAN

12 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Automatik | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione