Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Polo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 6171
Opel , 333
Audi , 292
BMW , 215
Ford , 90
Peugeot , 89
Renault , 89
Fiat , 79
Citroën , 67
Škoda , 31
Seat , 29
Alfa Romeo , 21
Land Rover , 14
Acura , 14
Volvo , 14
Jeep , 14
Mazda , 13
Hyundai , 13
Smart , 12
Toyota , 11
Nissan , 10
Chrysler , 9
MINI , 9
Kia , 9
Proton , 8
Rover , 8
Daewoo , 6
Daihatsu , 6
Lancia , 6
Suzuki , 5
Porsche , 5
Honda , 3
Pontiac , 3
Aixam , 3
Chevrolet , 3
KTM , 3
Ssangyong , 2
Bugatti , 2
Dodge , 2
MG , 2
Piaggio , 2
Isuzu , 1
Spyker , 1
Dacia , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Plymouth , 1
Wiesmann , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
UAZ , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:41
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 12:48 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA - 1.3 DIZELL CDTI - VITI 2008 - ECOFLEX - KLIM -

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Vetura , Prishtinë

BMW 520D F10 - AUTOMATIK 8M F1 - VITI 2011 - 2.0 DIZELL -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 - VITI 2004 - 1.6 FSI - KLIM - REGJISTRIM 8 MUJ

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:47 Vetura , Drenas

passat 1.9 tdi .Shitet ndrrohet

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 Vetura , Lipjan

Polo 1.9 SDI viti 2004 rks dhjetor 2023

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 Vetura , Prishtinë

Shes audi a3

6 200 EUR

Sot 12:39 Vetura , Prishtinë

Bmw X1 2016 AUTOMATIK ��������

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:34 Vetura , Pejë

Polo Cross 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:33 Shitorja Vetura , Ferizaj

POLO 1.4 TDI VITI 2014 FACELIFT MANUEL

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 12:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 AUTOMATIK DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:30 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0TDI viti 2013 regjistrimi i pare ne Kosove

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2018 ��������

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:28 Vetura , Pejë

Shes polo 1.6 / 2019 gjendja perfekt

12 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:27 Vetura , Therandë

Vw caddy

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:25 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN 2.2 CDI bojm nrrim 044280873

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN TE PAGUAR 044280873

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Vetura , Ferizaj

Shes fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar ☎️044280873

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.6 2018

9 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:16 Vetura , Prishtinë

Shkoda Roomster 1.2 HTP benzin

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 BiTDI 239ps 4MOTION

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / MATRIX / 2016

18 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 B9 2.0 TDI AUTOMATIK 2O17 / ME DOGAN

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIK 61xxx KM / ME DOGAN

28 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:04 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 1.6 TDI 2011 ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:02 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 2.0 TDI I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:01 Vetura , Prishtinë

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Vetura , Prishtinë

Mercedes a klas 180 cdi AUTOMATIK

13 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 2.0 TDI ME DOGAN + FATUR ME TVSH

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Vetura , Drenas

GL Mercedes Rks invalidor shitet ndrrohet

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:01 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 2.0 TDI ME 5 ULESE I POSARDHUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:00 Vetura , Prishtinë

CITROEN C3 - 1.4 DIZELL HDI - AUTOMATIK F1 VITI 2015 - RKS -

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:58 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 - 3.0 DIZELL TDI QUATTRO - AUTOMATIK - SLINE - RKS -

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:57 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 - STRONIC - VITI 2012 - 1.6 DIZELL TDI - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW POLO 1.2B Viti 2012 Rks 10 Muj Veq 5999€ + 383 44 838 84

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:46 Vetura , Besianë

Polo 1.9 TDI euro 4

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Vetura , Pejë

VW Polo 1.0 benzin, Pa Dogan

420 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:41 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:41 Vetura , Prishtinë

Polo 1.4 Tdi - 2004

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:40 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:40 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 11:40 Vetura , Mitrovicë

pjes per VW Polo

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:40 Vetura , Mitrovicë

pjes per VW Polo

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:38 Vetura , Mitrovicë

VW Polo Highline 2019

11 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.2 Tdi Highline Navigacion Doganuar 2013

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:21 Vetura , Viti

Caddy 1.9TDI me klimë RKS 1VIT TIPTOP sapoardhur

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:21 Vetura , Viti

Blej Vetura Peugeot CItroen Renault.

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:21 Vetura , Fushë Kosovë

POLO 1.9 TDI

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione