Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel automatik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 2064
Audi , 121
BMW , 84
Renault , 26
Peugeot , 24
Ford , 23
Citroën , 20
Seat , 14
Fiat , 13
Jeep , 10
Škoda , 9
Smart , 9
Kia , 8
Chrysler , 7
Nissan , 5
Hyundai , 5
Volvo , 5
Suzuki , 4
Toyota , 2
MINI , 2
Jaguar , 2
Pontiac , 2
Subaru , 2
Lancia , 2
Chevrolet , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Dacia , 1
Cadillac , 1
Ssangyong , 1
Dodge , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel automatik,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel automatik Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:09
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIK 61xxx KM / ME DOGAN

28 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Sot 20:58 Vetura , Ferizaj

CORSA AUTOMATIK 1.2 Benzin 1 vit RKS klim ��

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:50 Vetura , Prishtinë

Opel Insignia face lift

12 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:46 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

9 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:37 Vetura , Prishtinë

BMW X1 - X DRIVE - AUTOMATIK - VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:34 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 3C 2.0 - AUTOMATIK - DSG - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:33 Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 - DSG -AUTOMATIK - 2011 - RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:20 Vetura , Pejë

OPEL ANTARA 2.2CDTI 4x4 2013 RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:12 Vetura , Viti

Opel Meriva 1.7 CDTI Automatik 2012 vetem me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIK 61xxx KM / ME DOGAN

28 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 20:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / MATRIX / 2016

18 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 B9 2.0 TDI AUTOMATIK 2O17 / ME DOGAN

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 BiTDI 239ps 4MOTION

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 Vetura , Viti

Opel Antara 2.2 CDTI Viti 2012 4X4 Automatik RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 208 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACEL LIFT 2.0 CDTI AUTOMATIK 2016

8 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 Vetura , Prishtinë

BMW 520D F10 - AUTOMATIK 8M F1 - VITI 2011 - 2.0 DIZELL -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA - 1.3 DIZELL CDTI - VITI 2008 - ECOFLEX - KLIM -

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 - VITI 2004 - 1.6 FSI - KLIM - REGJISTRIM 8 MUJ

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:44 Vetura , Prishtinë

CITROEN C3 - 1.4 DIZELL HDI - AUTOMATIK F1 VITI 2015 - RKS -

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:44 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 - STRONIC - VITI 2012 - 1.6 DIZELL TDI - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:43 Vetura , Prishtinë

Seat Altea XL 2.0 TDI DSG FULL EXTRA RKS 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:42 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 3.0TDI Automatik S tronic rks 8 muj

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:38 Vetura , Prishtinë

Golf 2.0TDI Automatik viti 2009 rks

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:37 Shitorja Vetura , Mitrovicë

OPEL ANTARA 2.0 DTI AUTOMATIK RKS ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:35 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 2.0TDI Automatik S Line rks

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:32 Vetura , Prishtinë

Bmw X1 2016 AUTOMATIK ��������

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:22 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:58 Vetura , Prishtinë

VOLVO V50 2.4D5 AUTOMATIK FACELIFT I DOGANUAR

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 Vetura , Lipjan

Opel Astra Automatik

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:26 Vetura , Prizren

OPEL ASTRA 2.0 DIZELL AUTOMATIK

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:11 Vetura , Vushtrri

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:50 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:44 Vetura , Deçan

Shes Veturen per shkak gjendjes time me problemin e këmbes.

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:36 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:28 Vetura , Viti

shes opel insignija 1.6 cdti me dogan Automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:49 Vetura , Prishtinë

OPEL ANTARA 2.2.CDTI AUTOMATIC VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7.5 2.0 TDI-DSG automatik viti 2019 me doganë te pagum

19 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Insignia automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:07 Vetura , Prishtinë

BMW 520D 2014

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel automatik | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione