044 21 23 21 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 7
Citroën , 4
Fiat , 2
BMW , 1
Nissan , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 044 21 23 21,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 044 21 23 21 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:30 ,

NISSAN QASHQAI 4x4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:30 ,

AUDI A6 S-LINE FACELIFT

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 12:56 ,

CITROÈN C4 PICASSO 1.6 HDI

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 01:57 ,

I SHITUR AUDI A3 2.0 S-TRONIC 3X-S LINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 14:15 ,

CITROÈN C4 PICASSO 1.6 HDI

5 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 21:28 ,

I SHITUR FIAT 500 FACELIFT

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 07:15 ,

I SHITUR GOLF 6 GTD DSG SOUND SYSSTEM

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 09:30 ,

I SHITUR VW UP BLACK EDITION

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Shk 16:08 ,

I SHITUR GOLF 5 GT-R LINE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 22:09 ,

I SHITUR GOLF 6 GTD SOUND SYSSTEM

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 21:12 ,

I SHITUR GOLF 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 21:59 ,

I SHITUR GOLF 7 2.0 HIGHLINE DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 14:28 ,

I SHITUR CITROEN C3 EXCLUSIVE PANORAM

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 18:52 ,

I SHITUR GOLF 7 HIGHLINE DSG 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 09:26 ,

I SHITUR PORSCHE CAYENNE

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 22:03 ,

I SHITUR CITROEN C5 EXSLUSIVE

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 18:40 ,

I SHITUR GOLF 6 DSG HIGHLINE

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 13:14 ,

I SHITUR AUDI Q5 3X S-LINE FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 19:25 ,

I SHITUR BMW 120D X-Drive M-PACKET FACELIFT

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 21:19 ,

U SHIT SHITET TIGUAN R-LINE FACELIFT

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 15:55 ,

Golf 7 GTD SOUND SYSSTEM

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Sht 19:28 ,

U SHIT AUDI Q5 2.0 QUATTRO

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Qer 17:05 ,

FIAT 500 DIESEL PANORAM

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Qer 10:31 ,

Audi A3 U SHIT FLM

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 21:23 ,

U SHIT FLM GOLF 7 DSG 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 19:30 ,

Mercedes A Class

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Jan 18:47 ,

VW FOX DIZEL

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 01:25 ,

Audi A3

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 18:52 ,

Passat CC

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 00:24 ,

U SHIT AUDI A3

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 08:04 ,

PASAT KARAVAN

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 12:18 ,

golf 4 TDI PA DOGAN u shit

2 222 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 16:46 ,

Golf 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 044 21 23 21 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione