Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

046 114 188 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 7
Opel , 6
Ford , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 046 114 188,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 046 114 188 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Sht 23:08 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 1.9 Tdi AUTOMATIK RKS 1 VIT

3 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 23:07 Vetura , Prishtinë

Golf 2 1.9 Tdi regjistrim deri Shtator

1 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 20:59 Vetura , Prishtinë

Shes passati 1.9 dizell viti 1992 rks edhe 7 muaj

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 18:30 Vetura , Prishtinë

Golf 2 1.6 turbo dizell regjistrim 9 muj viti 1987

1 070 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 17:21 Vetura , Prishtinë

Mercedes 200 dizell viti 1987 me rks 11.muaj deri 12 08 2022

1 260 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 09:57 Vetura , Prishtinë

Ushit flm��

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 16:14 Vetura , Prishtinë

Ushit flm��

1 350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 16:14 Vetura , Vushtrri

Mercedes 190 dizell rks 08 09 2021

1 280 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 23:23 Vetura , Prishtinë

Seat Toledo DZG ( Automatik ) viti 2005 2.0 tdi

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 12:48 Vetura , Prishtinë

Peugeot 206 1.9 dizel viti 1999 rks 09 12 2020

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 17:05 Vetura , Prishtinë

Ushit egzoft pronari iri ����

4 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 20:11 Vetura , Prishtinë

Ushittt ��

1 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 17:57 Vetura , Prishtinë

Golf 2 1.9 dizell viti 1991 regjistrim 2 muj

1 150 EUR

03 Korr 19:46 Vetura , Prishtinë

Mercedes 200 dizell 1 vit regjistrim

1 550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 19:20 Vetura , Prishtinë

Ushittt ��

1 070 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 08:36 Vetura , Prishtinë

Ushittt ��

3 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 13:54 Vetura , Prishtinë

Ushittt ��

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 11:11 Vetura , Prishtinë

Golf 3 1.9 dizell regjistrim 05 07 2020

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 10:51 Vetura , Prishtinë

Golf 2 1.6 benzin regjistrim deri 9 muj

870 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 14:50 Vetura , Prishtinë

Golf 4 1.9 TDI Automatik rks deri 17 10 2020

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 18:48 Vetura , Prishtinë

Golf 3 1.9 Turbo Dizell rks 28 08 2020

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 17:07 Vetura , Prishtinë

Golf 2 1.6 benzin plin regjistrtrim 15 01 2021

870 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 09:56 Vetura , Prishtinë

Ushitttt flm

1 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 20:06 Vetura , Prishtinë

Passat 1.6 Dizell regjistrim 5 muj

1 070 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 22:52 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.6 dizell 5 muj regjistrim

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Jan 09:56 Vetura , Prishtinë

Ushittt ��

1 150 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 11:22 Vetura , Prishtinë

Ushittt ��

45 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 20:41 Vetura , Prishtinë

Mercedes C 220 viti 2002 Rks 4 muj

4 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 17:00 Vetura , Prishtinë

Passat 1.6 benzin regjistrim 4 muj viti 91

870 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 14:23 Vetura , Prishtinë

VW Pasat 1.6 benzin

970 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 14:41 Vetura , Prishtinë

Ushittt ��

25 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 18:05 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira viti 2002 me 7 ulse 5 muj regjistrim

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 18:18 Vetura , Prishtinë

Ushittt ��

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 14:44 Vetura , Prishtinë

Jetta 1.6 dizell regjistrim 5 muj viti 1989

970 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 20:43 Vetura , Prishtinë

Ushittt 11 ��

1 180 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 13:12 Vetura , Prishtinë

Audi 1.9 TDI regjistrim 5 muj

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 20:42 Vetura , Prishtinë

Ushittt flm

36 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 16:54 Vetura , Prishtinë

Mercedes 250 dizell viti 1991 regjistrim 7 muj

1 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 12:40 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 dizell 2005 regjistrim 8 muj

3 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 20:10 Vetura , Prishtinë

Golf 2 dizell viti 1988 regjistrim 4 muj

1 070 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 11:19 Vetura , Prishtinë

Ushittt 11 ��

1 180 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 19:47 Vetura , Prishtinë

Flm u shittt

1 050 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 11:48 Vetura , Prishtinë

Ushittttt flm 85

890 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 08:49 Vetura , Prishtinë

Pasat 1.8 plin-benzin 7muj regjistrim

970 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 17:46 Vetura , Prishtinë

Ushittt �� flm

970 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 10:18 Vetura , Prishtinë

Traktor Renault 145.54 Turbo dizell viti 1994

13 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Tet 23:09 Vetura , Prishtinë

Ushittt ��

13 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 08:54 Vetura , Prishtinë

Ushittt ��

1 050 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 15:00 Vetura , Prishtinë

Ushittt ��

1 370 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 046 114 188 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

046 114 188 046 114 188

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione