049 377 509 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 8
Seat , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 049 377 509,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 049 377 509 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Gush 17:14 ,

Shes pjes per golf 2 diesel

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 17:13 ,

Blej vetura pa dogan Golf Audi, pasat, (ThaqiAutombiles)

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Qer 11:05 ,

Shiten gomat e veres 195/65/R15 shum te mira

Histora e veturës

60 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 01:39 ,

Shitet Ose ndrrohet Lupo 1.7 Sdi Diesel

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 08:43 ,

Shiten korrikat per golf 2 golf 3, Etj

Histora e veturës

30 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 20:49 ,

Shitet ose ndrrohet Lupo 1.7 Sdi Diesel viti 2001

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 17:36 ,

Shitet Lupo 1.7 Sdi diesel

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 17:35 ,

Fellne me Goma 225/40/R18

Histora e veturës

250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 15:19 ,

Fellne per golf 4 195/65/15

Histora e veturës

80 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 08:59 ,

Pjes per golf 2 diesel

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 01:59 ,

Kapak per golf 4 ,bora etje

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 04:37 ,

Shitet golfi 4 , 1.9 Tdi

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 08:40 ,

VW Golf 4 pa dogan 1.9 Tdi

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 17:29 ,

Golf 4 pa dogan 1.9 Tdi

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 20:47 ,

Blej golf 4 pa dogan per pjes

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 11:29 ,

Golf 4 pa dogan 2003 me klim

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 10:07 ,

VW Golf 4 pa dogan 1.9 Tdi i thjesht

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 11:40 ,

Seat Inca 1.9 diesel

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 10:33 ,

Shitet pikapi seat 1.9 diesel

Histora e veturës

749 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 10:24 ,

Shitet Pikapi Seat 1.9 Diesel

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 18:24 ,

Shitet Pikapi Seat 1.9 diesel viti 97

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 18:12 ,

SHITET PIKAPI SEAT 1.9.DIESEL VITI 97

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 16:45 ,

Shitet Pikapi 1.9diesel viti 97

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 18:04 ,

Shitet pikapi SEAT 1.9 diesel

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 17:03 ,

Shitet ndrrohet Pikapi Seat

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 17:03 ,

Shitet pikapi Seat

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 10:35 ,

Shitet Caddy Seat

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 15:54 ,

Caddy 1.9 Sdi 049 377 509

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 09:23 ,

Shitet ndrrohet caddy 1.9 Sdi Diesel

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 09:23 ,

Shitet caddy 1.9 SDI diesel 049 377 509

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 20:14 ,

Shitet Ww caddy 1.9 Sdi viti 2000

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 11:58 ,

Shitet Ww caddy 1.9 sdi viti 2000

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 10:28 ,

Shitet Caddy 1.9.Sdi Viti 2000

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 16:23 ,

Shitet caddy 1.9 sdi viti 2000

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 12:16 ,

Shitet Caddy 1.9sdi viti 2000

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 10:37 ,

SHitet Caddy 1.9 Sdi

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 13:27 ,

Shitet Caddy 1.9 sdi

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 13:46 ,

Shitet Caddy 1.9.Sdi Viti 2000

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 14:46 ,

Ww caddy 1.9 sdi viti 2000

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 20:37 ,

Shitet caddy 1.9 sdi

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 10:16 ,

Shitet Caddy 1.9.sdi

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 20:56 ,

Caddy 1.9 sdi viti 2000

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 15:06 ,

Caddy 1.9 sdi rks i skaduar Bejm ndrrim

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 14:36 ,

Caddy 1.9 sdi Rks i skaduar

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 09:25 ,

Shitet CADDY 1.9 SDI

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 19:00 ,

Shitet Caddy 1.9 Sdi viti 2000 rks i skaduar

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 19:44 ,

Shitet opel corsa Rks viti 94 bejm ndrrim

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 10:43 ,

Shitet opel corsa 1.2 benzin rks viti 94

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 12:42 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 benzin rks viti 94

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 049 377 509 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione